PL | EN

Aktualności o inwestycjach Monday Development S.A

 

17.10.2017

Zakończyła się budowa Apartamentów Zielony Sołacz - inwestycja uzyskała pozwolenie na użytkowanie.

Apartamenty Zielony Sołacz powstały przy ul. Michała Drzymały 12 A i B, w jednej z najurokliwszych dzielnic Poznania – na Sołaczu. Dzielnica ta należy do najbardziej prestiżowych lokalizacji mieszkaniowych w stolicy Wielkopolski.

Już po czternastu miesiącach od rozpoczęcia budowy będziemy mogli przekazać klucze do mieszkań pierwszego etapu inwestycji. Satysfakcja jest tym większa, że od początku cieszyła się ona dużym zainteresowaniem. Ponad 90% mieszkań zostało sprzedanych jeszcze na etapie budowy. Klienci docenili nasz projekt za atrakcyjną lokalizację i nowoczesną architekturę. – mówi Piotr Kasprowicz, v-ce prezes Monday Development.

Nowoczesna koncepcja oddanego do użytku dwupiętrowego budynku Apartamentów Zielony Sołacz, to efekt pracy biura architektonicznego Art Space. Generalnym wykonawcą inwestycji była spółka Unibep. W powstałym budynku znalazło się 61 lokali mieszkalnych o powierzchni od 28 do 71 mkw. Wśród nich 4-pokojowe apartamenty oraz komfortowe 2 i 3-pokojowe mieszkania. Wszystkie lokale posiadają przestronne balkony, które dzięki sąsiedztwu parku stanowią idealne miejsce do codziennego wypoczynku.

Warto zaznaczyć, że sam budynek zajął nieco ponad 30 proc. działki. Pozostała część terenu zagospodarowana została infrastrukturą komunikacyjną oraz zielenią, będącą naturalnym połączeniem z otaczającym parkiem.

Niezwykłe w Apartamentach Zielony Sołacz jest to, że z posesji można wyjść na spacer bezpośrednio do sąsiadującego z inwestycją Parku Wodziczki.

W sprzedaży pozostało ostatnich 5 mieszkań. Deweloper oferuje je w cenie specjalnej z rabatem nawet 26 tys. zł.

 

06.09.2017

Targi mieszkań i domów 9-10 września

Już w najblizszy weekend w hali nr 3 MTP odbędą się Targi Mieszkań i Domów. To prawdziwa gratka dla poszukujących nowego mieszkania na terenie Poznania.

Serdecznie zapraszamy na stoisko F2. Będziemy do Państwa dyspozycji od godz. 10:00 do 17:00.

Zaprezentujemy nasz najnowszy projekt jakim jest drugi etap inwestycji położonej przy Parku Wodziczki - Zielony Sołacz Tarasy

Ostatnie mieszkania z pierwszego etapu - Apartamenty Zielony Sołacz - będzie można zakupić w wyjątkowo korzystnej, targowej cenie.

To jednak nie wszystko. Przedstawimy plany kolejnej inwestycji, która zostanie przez nas zrealizowana na terenie Poznania.

Gorąco zapraszamy!

 

05.09.2017

II etap inwestycji na Sołaczu już w sprzedaży!

Z radością pragniemy poinformować o rozpoczęciu sprzedazy rezerwacyjnej mieszkań w drugim etapie inwestycji na Sołaczu: Zielony Sołacz Tarasy.

W odległości zaledwie 200 metrów od cieszących się dużą popularnością Apartamentów Zielony Sołacz, przy ul. Michała Drzymały 17, powstaną trzy kameralne budynki mieszkalne.

Zainteresowani będą mogli wybierać spośród 74 mieszkań o powierzchni od 25 do 114 m2. Wszystkie wyposażone będą w balkony, mieszkania na parterze w przydomowe ogródki, a te na najwyższych kondygnacjach w przestronne tarasy o powierzchni nawet 150 m2. Mieszkańcy zyskają tym samym dodatkową powierzchnię do wypoczynku. Kaskadowy charakter tarasów otworzy przed mieszkańcami najwyższych pięter widok na oddalony o 150 metrów Park Wodziczki.

Na terenie inwestycji powstanie mały plac zabaw, do dyspozycji mieszkańców zostaną oddane stojaki na rowery oraz samoobsługowa stacja naprawy rowerów.

W celu poznania szczegółowej oferty oraz warunków rezerwacji zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży:

tel. (+48) 61 670 50 50

email: sprzedaz@mondaydevelopment.pl

www.zielonysolacz.pl

 

 

 

19.04.2017
Drugie biuro pokazowe w Quadro Office
 
W biurowcu Quadro Office pozostały już ostatnie wolne lokale. Nadal jednak można wybierać spośród różnych powierzchni od 44 do 115 m2. Biura oferowane są w standardzie deweloperskim, co oznacza wiele możliwości ich indywidualnej aranżacji.

Nie każdy jednak potrafi wyobrazić sobie jak wykorzystać daną przestrzeń. Czy jest ona wystarczająca aby zapewnić komfortowe warunki pracy? Jak funkcjonalnie zaplanować rozkład pomieszczeń? Aby ułatwić odpowiedzi na te i inne pytania postanowiliśmy przygotować drugi już w tej inwestycji lokal pokazowy.

Tym razem jest to biuro o łącznej powierzchni ok. 80 m2, w ramach której wydzielony został gabinet, open space z sześcioma stanowiskami pracy, sala konferencyjna, sekretariat, WC oraz miejsce na archiwum lub kącik socjalny.
 
Projekt przygotowała oraz zrealizowała firma Office Projekt z Poznania. Zastosowane rozwiązania pozwoliły uzyskać jasną i ergonomiczną przestrzeń do pracy.
 
Serdecznie zapraszamy na prezentację lokalu. Aby umówić spotkanie z doradcą prosimy o kontakt z Biurem Sprzedaży:
Tel. 61 670 50 50
Email: sprzedaz@mondaydevelopment.pl
 
 
 
 
 
04.04.2017

Wiecha na Zielonym Sołaczu

Na budynku Apartamentów Zielony Sołacz zawisła już wiecha. Zgodnie z tradycją oznacza to zakończenie ważnego etapu budowy jakim są prace konstrukcyjne. Równie efektowne co postęp prac, jest tempo sprzedaży mieszkań. Ponad dwie trzecie lokali znalazło już swoich nabywców. Jeszcze pod koniec tego roku będą mogli oni odebrać klucze do nowych mieszkań. 

Apartamenty Zielony Sołacz to kameralny budynek mieszkalny położony bezpośrednio przy Parku Wodziczki. Obiekt położony jest na poznańskim Sołaczu – jednej z najbardziej cenionych i poszukiwanych lokalizacji mieszkaniowych w stolicy Wielkopolski. – Wiecha to zawsze przełomowy moment realizacji każdej inwestycji. Dalsze  prace nie są już tak spektakularne, ponieważ większość z nich toczy się wewnątrz budynku. Są jednak nie mniej ważne. – mówi Marta Marszałkowska, kierownik projektu w Monday Development. - Obecnie wewnątrz budynku wykonywane są ściany działowe oraz prace instalacyjne. Równolegle prowadzony jest montaż stolarki okiennej. – dodaje. Mieszkania mają trafić w ręce swoich właścicieli jeszcze w tym roku.

Inwestycja na Sołaczu spotkała się z ogromnym zainteresowaniem klientów. Świadczy o tym chociażby poziom sprzedaży mieszkań, który do momentu zawieszenia wiechy wyniósł ponad 70 proc. – Bardzo cieszy nas fakt, że nowa inwestycja trafiła w gusta nabywców. Zainteresowanie ofertą Zielonego Sołacza nie słabnie, co utwierdza nas w przekonaniu, że na rynku jest potrzeba zamieszkania w tego typu prestiżowych lokalizacjach – mówi Piotr Kasprowicz wiceprezes Monday Development. Mieszkania na Sołaczu wybierają osoby wymagające, ceniące piękno wypełniającej go architektury, a także wszechobecną zieleń. Uroku okolicy dodają klimatyczne kawiarnie i restauracje wtopione w przepiękne, parkowe tło. 

Nowoczesna koncepcja dwupiętrowego budynku to efekt pracy biura architektonicznego Art Space, a generalnym wykonawcą inwestycji jest Unibep S.A. W powstającej przy ul. Michała Drzymały inwestycji znajdzie się 61 lokali mieszkalnych o powierzchni od 28 do 71 mkw. Wśród nich przestronne 4-pokojowe apartamenty oraz komfortowe 2 i 3-pokojowe mieszkania. Lokale wypełnione będą naturalnym światłem dzięki zastosowaniu okien sięgających do samej podłogi. Wszystkie mieszkania posiadają przestronne balkony, które dzięki sąsiedztwu parku będą doskonałym miejscem codziennego wypoczynku. Warto zaznaczyć, że sam budynek zajmie nieco ponad 30 proc. działki. Jej pozostała część zagospodarowana będzie niezbędną infrastrukturą komunikacyjną oraz zielenią, będącą naturalnym połączeniem z otaczającym parkiem. 

Elementem niezwykłym, wyróżniającym Apartamenty Zielony Sołacz, będzie możliwość wyjścia na spacer z posesji bezpośrednio do sąsiadującego z inwestycją Parku Wodziczki, a stamtąd do znanego i popularnego wśród Poznaniaków Parku Sołackiego. Łącznie pobliskie tereny stanowią blisko 20 hektarowy klin miejskiej zieleni ze zróżnicowanym drzewostanem oraz bogactwem krzewów. Apartamenty Zielony Sołacz to atrakcyjna propozycja zarówno dla ceniących bliskość centrum miasta i możliwość odpoczynku w otoczeniu relaksującej zieleni, jak i dla miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu.

02.12.2016

Zimowa promocja na miejsca postojowe na Osiedlu Hevelia

Nastała mroźna zima.  Odśnieżanie, odladzanie i rozgrzewanie samochodu przed podróżą to obowiązkowy element kazdego dnia. Nie wspominając o czasie spędzonym na poszukiwanie miejsca do zaparkowania wśród śnieżnych zasp.

Jeśli nie chcesz martwić się o swoje cztery kółka podczas zimnych i śnieżnych dni, zrób sobie prezent – kup miejsce postojowe w hali garażowej Osiedla Hevelia. Specjalnie na ten zimowy, świąteczny czas obniżamy cenę - teraz tylko 5 000 zł za miejsce!

Nie czekaj – w sprzedaży zostały już ostatnie wolne miejsca postojowe!

Skontaktuj się z doradcą już dziś:

Tel. 61 670 50 50

Email: sprzedaz@hevelia.pl

13.10.2016.

Zapraszamy na Targi Mieszkań i Domów

Podczas tegorocznej jesiennej edycji targów zaprezentujemy Państwu naszą premierową inwestycję Apartamenty Zielony Sołacz oraz ostatnie wolne mieszkania na Osiedlu Czarnieckiego.

Dla zainteresowanych nową inwestycją przygotowaliśmy małe, zielone upominki, a wraz z nimi konkurs. Zapraszamy na nasze stoisko w celu poznania szczegółów promocji.

W trakcie targów zachęcamy także do zapoznania się z jesienną ofertą na ostatnie mieszkania w II etapie Osiedla Czarnieckiego. Rabaty sięgnęły dwucyfrowej wartości aż 10%!

Serdecznie zapraszamy 15 i 16 października do hali nr 3 MTP.

Czekamy na Was na stoisku F2.

12.10.2016

Jesienne rabatobranie na Osiedlu Czarnieckiego.

Tej jesieni nim z drzew opadną wszystkie liście - na Osiedlu Czarnieckiego spadną ceny mieszkań - aż o 10%! Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą, który pomoże w wyborze idealnego mieszkania - teraz z rabatem nawet 45 000 zł!

Pozostało już tylko 6 mieszkań! Wszystkie posiadają przestronne balkony i są gotowe do odbioru od zaraz! 

W celu poznania szczegółów prosimy o kontakt z Biurem Sprzedaży:

pod numerem telefonu   +48 61 670 50 50
lub mailowo na adres     sprzedaz@mondaydevelopment.pl

18.08.2016

Ruszyła rezerwacja mieszkań w inwestycji Apartamenty Zielony Sołacz

Miło nam poinformować, iż ruszył proces rezerwacji mieszkań w inwestycji Apartamenty Zielony Sołacz. To nowa, kameralna inwestycja przy ulicy Michała Drzymały na poznańskim Sołaczu.

Już teraz skorzystaj z wyszukiwarki mieszkań na Sołaczu, aby odnaleźć swoje wymarzone „M” w sąsiedztwie Parku Wodziczki.

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty zapraszamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży:

pod numerem telefonu   +48 61 670 50 50
lub mailowo na adres     sprzedaz@mondaydevelopment.pl

Nasi doradcy chętnie pomogą w doborze lokalu spełniającego Państwa oczekiwania.

Lepiej się pospieszyć - Apartamenty Zielony Sołacz to kameralny budynek oferujący tylko 61 mieszkań w Poznaniu.

Zachęcamy do skorzystania z przedsprzedażowej oferty cen mieszkań.

nowe mieszkania Sołacz Poznań

02.08.2016

Ostatnie mieszkanie na Osiedlu Hevelia sprzedane

Miło nam poinformować, iż ostatnie mieszkanie na Osiedlu Hevelia znalazło swojego właściciela. 

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi w ofercie realizacjami, już wkrótce zaprezentujemy nowe projekty.

20.05.2016

Zapraszamy do biura pokazowego w Quadro Office

Biurowiec Quadro Office daje wiele możliwości aranżacji oferowanych lokali. Dla tych, którzy nie potrafią sobie wyobrazić jak funkcjonalnie i nowocześnie urządzić własne biuro przygotowaliśmy małą podpowiedź – 64 m2 powierzchni biurowej a w niej gabinet, open space, sala konferencyjna, sekretariat oraz WC. Wszystko zaprojektowane i wykonane z należytą starannością przez firmę Office Projekt z Poznania. Ergonomia, czysta forma oraz nowoczesny styl cechują biuro pokazowe naszej inwestycji.

Zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży, aby umówić się na dogodny termin prezentacji:

Biuro Sprzedaży Monday Development

ul. Piątkowska 116, Poznań

Tel. 61 670 50 50

Email: sprzedaz@mondaydevelopment.pl

lokale biurowe Poznań

biura na sprzedaż Poznań Centrum

biurowiec Poznań Centrum

15.03.2016

Quadro Office z pozwoleniem na użytkowanie

Najnowszy projekt Monday Development, biurowiec Quadro Office, uzyskał pozwolenie na użytkowanie. Już niebawem w kameralnym budynku u zbiegu ulic Bóżniczej i Małe Garbary rozpoczną działalność nowi właściciele biur. 

Położony w samym sercu Poznania biurowiec Quadro Office to siedmiokondygnacyjny budynek, którego łączna powierzchnia użytkowa wynosi blisko 1200 mkw. Zastosowane połączenie stali i szkła wyróżnia budynek spośród okolicznej zabudowy i sprawia, że rewitalizowana obecnie pierzeja ulic Małe Garbary i Bóżniczej zyskuje na nowoczesności. Na parterze Quadro Office znajduje się lokal handlowy z doskonałą ekspozycją od strony ul. Małe Garbary. Na wyższych kondygnacjach powstały lokale biurowe o powierzchniach od 44 do 190 mkw. Oferowane w sprzedaży biura dostępne  są w cenie  już od 8200 zł za mkw.

W sąsiedztwie zrealizowanej inwestycji znajduje się kilka sądów, prokuratura i budynki administracji publicznej, przez co Quadro Office  doskonale nadaje się na siedziby kancelarii prawniczych, radcowskich czy notarialnych. Bliskość Starego Rynku z licznymi restauracjami i kawiarniami sprzyja spotkaniom biznesowym na mniej formalnym gruncie. 

powierzchnia biurowa na sprzedaż Poznań
 
 

 

13.01.2016

II etap Osiedla Czarnieckiego oddany do użytkowania

W grudniu 2015 zakończono budowę drugiego etapu Osiedla Czarnieckiego. Inwestycja położona u zbiegu ulic Roboczej i Stefana Czarnieckiego uzyskała pozwolenie na użytkowanie, a klucze do nowych mieszkań trafiły już do pierwszych właścicieli. Inwestorem osiedla jest spółka Unidevelopment S.A. realizująca projekt poprzez firmę  Monday Development S.A., która wchodzi w skład Grupy Unidevelopment. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Unibep S.A.

Osiedle Czarnieckiego to jeden z większych kompleksów mieszkaniowych realizowanych obecnie w Poznaniu. W trzech etapach budowy powstanie ponad 500 lokali o powierzchni od 23 do 77 mkw. Do użytku oddano już łącznie 373 z nich. Budowa I części inwestycji została zakończona w grudniu 2014 roku. Rok później pozwolenie na użytkowanie uzyskała kolejna z nich. Oba etapy cieszą się od początku budowy dużą popularnością wśród klientów.

Przystępna cena mieszkań sprawia, że duża część z nich kwalifikuje się do programu Mieszkanie dla Młodych. Atutem oferty jest także atrakcyjna lokalizacja, która pozwala w pełni korzystać z przywilejów życia w sercu miasta.

Z zamiarem zaspokojenia codziennych potrzeb mieszkańców, na parterze budynku, znajdującego się w pierwszej linii zabudowy, powstał zespół lokali użytkowych. W sprzedaży pozostały jeszcze 3 pomieszczenia z przeznaczeniem na handel lub usługi, o powierzchniach od 81 do 915 mkw. Wszystkie lokale posiadają wejścia bezpośrednio od ulicy, a także duże okna wystawowe. 

Osiedle Czarnieckiego to kolejne po Hevelii przedsięwzięcie Unidevelopment S.A. i Monday Development S.A. Obydwa osiedla wyróżnia wyjątkowa, nowoczesna architektura, charakteryzująca się dużymi przeszkleniami i funkcjonalnie rozplanowaną przestrzenią.

mieszkania Poznań Wilda os. Czarnieckiego

 

18.12.2015

Monday Development wspiera akcję Deweloperzy Dzieciom 

21 grudnia na terenie Term Maltańskich odbędzie się akcja charytatywna Deweloperzy Dzieciom, wpierana przez poznańskich deweloperów i lokalne media. Okres świąteczny to doskonały czas, aby spojrzeć poza horyzont codziennej działalności i podzielić się radością zbliżającego się magicznego okresu z innymi. Dlatego chętnie włączyliśmy się w wydarzenie skierowane do najmłodszych mieszkańców poznańskich domów dziecka, chcąc podarować im odrobinę przedświątecznego nastroju.

deweloperzy dzieciom - baner reklamowy

27.11.2015

Jeszcze piękniej przy poznańskiej Hevelii

W ubiegłym tygodniu ogłoszono wyniki głosowania Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2016.

W kategorii projektów dzielnicowych na Grunwaldzie drugie miejsce zajęła nowa koncepcja Parku Astronomicznego przy Obserwatorium.

Oznacza to, że już niebawem duży pas zieleni sąsiadujący bezpośrednio z Osiedlem Hevelia zostanie gruntownie zrewitalizowany. Plany zakładają uporządkowanie zieleni, nasadzenie drzew i krzewów oraz zamontowanie ławek. Park będzie sprawował także funkcję edukacyjną – koncepcja zakłada stworzenie ścieżek tematycznych przedstawiających informacje o wszechświecie, w którym żyjemy.

Nowy projekt z pewnością przypadnie do gustu mieszkańcom Osiedla Hevelia. Park Astronomiczny będzie stanowił wspaniałą propozycję spędzenia popołudnia na świeżym powietrzu.

 

 22.12.2013

 Monday Development SA deweloperem 2013 roku!


Monday Development SA deweloperem 2013 roku

Z przyjemnością informujemy, że zostaliśmy nagrodzeni przez Gazetę Finansową oraz miesięczniki Gentleman i Home&Market. W specjalnym raporcie DEWELOPER ROKU 2013,w którym wyróżnione zostały najbardziej atrakcyjne firmy i inwestycje na polskim rynku nieruchomości, Monday Development opisany został jako dynamicznie rozwijająca się firma, realizująca ciekawe architektonicznie projekty. Szczególną uwagę jury zwróciła inwestycja Kamienica Wildecka.

Z treścią całego raportu można zapoznać się tu: Deweloper Roku 2013-pobierz PDF

 

21.10.2013

Kamienica Wildecka nominowana do nagrody Jana Baptysty Quadro

Z przyjemnością informujemy, iż ukończona pod koniec ubiegłego roku Kamienica Wildecka została nominowana do nagrody Jana Baptysty Quadro za na najlepszy projekt architektoniczny w 2012 r w Poznaniu.

Statuetka Jana Baptysty Quadro ustanowiona została nagrodą w 1999 roku. Przyznawana jest przez Prezydenta miasta Poznania, za najlepszą realizację architektoniczną w stolicy Wielkopolski. W środowisku architektów nagroda uznawana jest za prestiżową, gdyż statuetka Jana Baptysty Quadro jest najważniejszym wyróżnieniem dla architekta działającego twórczo i realizującego swoje dzieła w Poznaniu.

 

19.10.2013

Monday Development SA nominowana do godła "Deweloper Roku 2013"

Jest nam miło poinformować, że nasza firma została nominowana do godła "Deweloper Roku 2013". Nominacja jest potwierdzeniem jakości zrealizowanych inwestycji, ich wyjątkowej architektury oraz standardu, spełniającego oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Kamienica Wildecka Poznań

 

19.02.2013

Zostaliśmy uhonorowani nagrodą JAKOŚĆ ROKU 2012!

Zostaliśmy uhonorowani nagrodą JAKOŚĆ ROKU 2012

Z przyjemnością informujemy, że firma Monday Development SA została uhonorowana nagrodą JAKOŚĆ ROKU 2012.

Program JAKOŚĆ ROKU to największy projakościowy konkurs w Polsce. Jego organizatorami są Public PR, Biznes Raport i Economy Life Today a patronami medialnymi Dziennik Gazeta Prawna i TV Biznes. Aby zdobyć tytuł, trzeba spełnić wyśrubowane normy jakościowe opracowane przez niezależne grono ekspertów z Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji.

Nagroda dla Monday Development została przyznana w uznaniu wysokiego standardu realizacji budynku biurowego Piątkowska 116. Niezmiernie cieszymy się, że nasze codzienne wysiłki w tworzeniu dla klientów obiektów wyróżniających się nowoczesną architekturą oraz dbałością o poziom wykonania, zostały docenione.

 

27.05.2011

Z przyjemnością informujemy, że przenieśliśmy biuro do wybudowanego przez nas biurowca Piątkowska 116.

Nasz nowy adres to:
Monday Development
ul. Piątkowska 116
60-649 Poznań.

Pozostałe dane kontaktowe pozostają bez zmian.

 

25.03.2011

W kwietniowym wydaniu miesięcznika "Gazeta Inwestor" ukazał się artykuł pt. "Skyscrapercity - forum rywalizacji architektonicznej" omawiający najciekawsze budynki w różnych miastach Polski. W Poznaniu wśród docenionych znalazł się również budynek Monday Development.:   "W gronie inwestycji biurowych duże uznanie zdobywa budynek przy Piątkowskiej 116. Kumuluje on w sobie wszystko co najlepsze w światowej architekturze: czyste i czytelnie zastosowane kolory, dobre rozwiązania przestrzenne, przyjazne gabaryty". /źródło: Gazeta Inwestor 04/2011/

 

21.02.2011 

Monday Development otrzymał III nagrodę w kategorii Excellent Servicena targach mieszkaniowych Nowy Adres, które odbyły się w dniach 19-20 lutego 2011 w Poznaniu