PL | EN

Oferta na mieszkania Monday Development

W ofercie Monday Development znajdują się nowe mieszkania w Poznaniu, usytuowane w atrakcyjnych dzielnicach Poznania. Bogata oferta przestronnych mieszkań w nowoczesnej zabudowie znajdzie uznanie zarówno w oczach szukających spokoju rodzin z dziećmi, jak i osób lubiących wygodę oraz bliskość miasta.

Dogodna lokalizacja 

We wszystkich naszych projektach nieruchomości w Poznaniu dbamy o dostępność komunikacji miejskiej, która pozwoli mieszkańcom na szybkie dotarcie nawet w najbardziej odległy zakątek miasta. Jednoczesne usytuowanie w pobliżu terenów zielonych sprzyja codziennemu wypoczynkowi i rekreacji.

 mieszkania w Poznaniu

Rynek pierwotny mieszkań w Poznaniu

Mieszkania z rynku pierwotnego od Monday Development to gwarancja bezpieczeństwa, nowoczesnych rozwiązań i komfortu. Oferowane mieszkania są jasne i przestronne - o zróżnicowanym metrażu, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Przykładamy także dużą wagę do otoczenia budynków mieszkalnych i biurowych - dbamy, by było ono dobrze zagospodarowane, przyjazne oraz atrakcyjne zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. W ofercie posiadamy także pakiety wykończenia mieszkań pod klucz.

Jako poznański deweloper o ugruntowanej pozycji na rynku od wielu lat z sukcesami realizujemy kolejne inwestycje mieszkaniowe na terenie Poznania i okolic.

 

Nasze poznańskie inwestycje mieszkaniowe

Jak dotąd na terenie Poznania zrealizowaliśmy takie projekty jak:

 

Obecnie prowadzimy sprzedaż apartmanetów w inwestycji:

 

W portfelu inwestycji biurowych mamy:

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty nowych mieszkań w Poznaniu

Dowiedz się więcej o rynku mieszkaniowym na naszym blogu:

Na co zwrócić uwagę przy wyborze mieszkania?
Inwestycja w lokale użytkowe czy w mieszkania?
Jaki biznes sprawdza się na osiedlu mieszkalnym?
Zalety mieszkań z rynku pierwotnego