PL | EN

Apartamenty i Mieszkania Zielony Sołacz w Poznaniu

r1 r1 r1 r1 r1

Apartamenty Zielony Sołacz

Zamieszkaj przy Parku Wodziczki

 

Apartamenty Zielony Sołacz to nowa inwestycja zlokalizowana przy ulicy Michała Drzymały na poznańskim Sołaczu. To jedna z najpiękniejszych willowych dzielnic Poznania.  

Kameralny budynek wielorodzinny położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Wodziczki.

Na trzech kondygnacjach rozlokowano 61 lokali mieszkalnych o powierzchni od 28 do 71 mkw. Wśród nich znajdują się zarówno przestronne 4-pokojowe apartamenty jak i mniejsze, lecz także komfortowe 2 i 3-pokojowe mieszkania.

Nowoczesna konstrukcja zakłada duże przeszklenia i balkony, w części mieszkań wychodzące wprost na park. Dla wygody mieszkańców w budynku zaprojektowano podziemną halę garażową z miejscami postojowymi, komórki lokatorskie na każdym piętrze, budynek wyposażony zostanie w cichobieżne windy. Bezpieczeństwo zapewni nowoczesny system kontroli dostępu oraz wideodomofony.

Teren wokół budynku wypełni zieleń, stanowiąca idealne uzupełnienie roślinności otaczającego go Parku Wodziczki. Na spacer do parku będzie można wyjść bezpośrednio z posesji. 

Dzielnica znajduje się w samym sercu Poznania. Wokół obiektu znajduje się doskonała infrastruktura gastronomiczna i handlowa, natomiast rozbudowana sieć komunikacji miejskiej pozwala na swobodne poruszanie się w dowolnym kierunku Poznania.

Apartamenty Zielony Sołacz to propozycja dla poszukujących komfortu i wypoczynku, jednocześnie nie rezygnujących z korzyści tętniącego życiem miasta.

 

 

Więcej informacji na stronie internetowej inwestycji: www.zielonysolacz.pl

Sprawdź szczegóły »
Łatwy kredyt
Skorzystaj z pomocy naszego doradcy kredytowego!
Mieszkanie 1-pokojowe już od 800 zł miesięcznie!
Mieszkanie 2-pokojowe już od 1000 zł miesięcznie!