PL | EN

Artykuły

11.07.2017

Mieszkanie, na które warto czekać - zakup od dewelopera

Proces poszukiwania nowego mieszkania zwykle rozpoczyna się od postawienia sobie kluczowego pytania: czy zdecydować się na zakup od dewelopera czy może postawić na rynek wtórny?

czytaj więcej >>

 

22.02.2017

Deweloper odpowiada! Najczęstsze pytania klientów

Zakup mieszkania na własność to powód do radości, ale też duża odpowiedzialność, zarówno organizacyjna, jak i finansowa. Przeczytaj odpowiedzi na najczęstsze pytania zadawane przez klientów!

czytaj więcej >>

 

01.12.2016

Zalety mieszkań z rynku pierwotnego

Decydując się na zakup mieszkania, musimy zmierzyć się z koniecznością podjęcia wielu istotnych decyzji. Wydaje się, że podstawową z nich, jest określenie, czy interesują nas mieszkania z rynku pierwotnego, czy też wtórnego.

czytaj więcej >>

 

14.11.2016

Lokal użytkowy - wynajem czy kupno?

Zakup lokalu użytkowego to poważna inwestycja dla każdej firmy lub przedsiębiorstwa. Kiedy więc warto zdecydować się na zakup powierzchni użytkowej, a w jakich przypadkach wynajem będzie korzystniejszy? Zachęcamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami.

czytaj więcej >>

 

25.10.2016

Na co zwrócić uwagę przy wyborze pierwszego mieszkania?

Zakup pierwszego mieszkania to ważna decyzja, z której skutkami przyjdzie nam żyć co najmniej kilkanaście, jeśli nie kilkadziesiąt lat. Warto więc dać sobie trochę czasu do namysłu, by dokonać możliwie najkorzystniejszego wyboru.

czytaj więcej >>

 

18.09.2016

Jak sfinansować zakup lokalu użytkowego?

Planując inwestycję kapitałową, w której dokonujemy zakupu lokalu użytkowego od dewelopera, powinniśmy przede wszystkim zastanowić się nad sposobem jego finansowania. Poniżej kilka istotnych wskazówek.

czytaj więcej >>

 

28.08.2016

Inwestycja w lokale użytkowe czy w mieszkania - co się bardziej opłaca?

Inwestowanie w nieruchomości, szczególnie w lokale komercyjne cieszy się rosnącą popularnością. Czym różni się inwestycja w lokal mieszkalny od usługowego?

czytaj więcej >>

 

14.07.2016

Jaki biznes sprawdza się na osiedlu mieszkalnym?

Jak wybrać biznes, który trafi bezpośrednio w gusta mieszkańców i bez czego lokatorzy osiedli wręcz nie mogą się obejść? Poniżej kilka wskazówek.

czytaj więcej  >>