PL | EN

Oferta na mieszkania Monday Development

W portfelu Monday Development znajdują się nowe mieszkania usytuowane w atrakcyjnych dzielnicach Poznania. Bogata oferta przestronnych mieszkań w nowoczesnej zabudowie przeznaczonych na sprzedaż znajdzie uznanie zarówno w oczach szukających spokoju młodych rodzin z dziećmi, jak i osób lubiących wygodę oraz bliskość miasta.

Mieszkania od dewelopera w dogodnej lokalizacji

Wszystkie nieruchomości Monday Development zlokalizowane są w Poznaniu. Projekty dewelopera cechuje dbałość o dostęp do komunikacji miejskiej, która pozwala mieszkańcom na szybkie dotarcie nawet w najbardziej odległy zakątek miasta. Jednoczesne usytuowanie w pobliżu terenów zielonych sprzyja codziennemu wypoczynkowi i rekreacji. Oferowane przez dewelopera mieszkania są zlokalizowane w spokojnych i urokliwych zakątkach miasta Poznań, takich jak Sołacz, Wilda, Winogrady, czy Grunwald.

 mieszkania w Poznaniu

Mieszkania na sprzedaż w Poznaniu

Wieloletnie doświadczenie Monday Development w realizacji inwestycji mieszkaniowych na rynku pierwotnym to gwarancja bezpieczeństwa, nietuzinkowej architektury oraz komfortu. Oferowane mieszkania deweloperskie w Poznaniu są jasne i przestronne - o zróżnicowanym metrażu, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Miejsce przyjazne do życia

Monday Development przykłada dużą wagę do otoczenia budynków zarówno w inwestycjach mieszkalnych jak i biurowych - dba, by było ono dobrze zagospodarowane, posiadało rozbudowaną infrastrukturę oraz było przyjazne zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Zaufany deweloper w Poznaniu

Jako poznański deweloper o ugruntowanej pozycji na rynku Monday Development od wielu lat z sukcesami realizuje kolejne inwestycje mieszkaniowe na terenie Poznania i okolic. Bogata oferta nowych mieszkań, zarówno w standardzie deweloperskim, jak i lokali wykończonych pod klucz, dostępna jest w atrakcyjnych cenach.

 

Wyjątkowa oferta mieszkań: nasze poznańskie inwestycje mieszkaniowe

Jak dotąd na terenie Poznania zrealizowaliśmy takie projekty jak:

 

Obecnie prowadzimy sprzedaż mieszkań w inwestycjach:

  • Zielony Sołacz Tarasy - mieszkania Poznań Sołacz,
  • Nowych Kosmonautów – mieszkania Poznań Winogrady.

 

W portfelu inwestycji biurowych mamy:

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty nowych mieszkań w Poznaniu! W ofercie posiadamy także możliwość urządzenia mieszkania pod klucz na życzenie.

Dowiedz się więcej o rynku mieszkaniowym na naszym blogu:

Na co zwrócić uwagę przy wyborze mieszkania?
Inwestycja w lokale użytkowe czy w mieszkania?
Jaki biznes sprawdza się na osiedlu mieszkalnym?
Zalety mieszkań z rynku pierwotnego