PL | EN

Mieszkania Po Klucz Poznań

Monday Development jest doświadczonym deweloperem na poznańskim rynku nieruchomości. W rozbudowanej ofercie dewelopera uwagę zwracają przede wszystkim nowoczesne mieszkania w Poznaniu o zróżnicowanym metrażu, w atrakcyjnej cenie i położone w dogodnej lokalizacji.

Z myślą o różnych potrzebach naszych Klientów, lokale oferujemy w dwóch wariantach:

  • mieszkania w stanie deweloperskim, czyli wolna przestrzeń aranżacyjna, którą Klient może urządzić od początku do końca, samodzielnie, lub zlecając pracę wybranym przez siebie fachowcom,
  • mieszkania w pełni wykończone, tzw. „pod klucz”, gotowe do zamieszkania, dedykowane osobom, które cenią wygodę oraz oszczędność czasu, a w związku z tym pragną uniknąć zamieszania i bałaganu związanego z pracami wykończeniowymi.

 

Rozwiązanie dla wymagających

Współczesne tempo życia w mieście sprawia, że mieszkańcy Poznania coraz częściej decydują się na to drugie rozwiązanie, czyli już wykończone mieszkanie. Nie da się ukryć, że nowe osiedla w standardzie „pod klucz” dedykowane są grupie szczególnie wymagających klientów, którzy oczekują kompleksowej, profesjonalnej usługi, która zagwarantuje im komfortowe miejsce do życia.

Mieszkanie pod klucz w Poznaniu

 

Gotowe mieszkanie z perspektywami

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu wysoką jakość mieszkania, i to nie tylko w odniesieniu do warunków panujących w jego wnętrzu, ale także ze względu na jego otoczenie. Tym samym, oferujemy Państwu mieszkania pod klucz znajdujące się w najbardziej atrakcyjnych dzielnicach Poznania. Nasze nowoczesne osiedla znajdują się między innymi na urokliwym Sołaczu, w okolicach klimatycznego Grunwaldu, czy na zabytkowej Wildzie. Dbamy przy tym o to, by lokalizacja naszych komfortowych mieszkań pod klucz była jak najbardziej optymalna, to znaczy zapewniała zarówno spokój i prywatność, jak i swobodne połączenie ze ścisłym centrum Poznania.