PL | EN

Mieszkania Po Klucz Poznań

Wprowadź się do swojego nowego mieszkania pod klucz w mieście Poznań. Zakup urządzonego mieszkania, to rozwiązanie jakie przygotowaliśmy dla tych, którzy pragną zamieszkać w nowoczesnym i komfortowym wnętrzu, a realizację prac wykończeniowych wolą pozostawić profesjonalistom. Decydując się na mieszkanie wykończone pod klucz otrzymujesz specjalistyczne doradztwo projektanta oraz sprawne przeprowadzenie wszelkich prac, które zagwarantują Ci dogodne miejsce do życia.

Wykończenie mieszkania pod klucz krok po kroku

Mieszkanie pod klucz, co to właściwie znaczy? To kompleksowa usługa, w ramach której oferujemy gotowe mieszkania w mieście Poznań. Zakres prac ustalamy wspólnie, w zależności od pakietu, jaki wybierzesz. Dla Twojego komfortu zapewniamy bieżący wgląd w przebieg prac. Dla pełnej transparentności naszych działań, wykończenie mieszkania pod klucz w Poznaniu przebiega zgodnie z punktami, określającymi etap realizacji.

 1. Konsultacje z projektantem - ustalenie szczegółów projektu, zgodnie z Twoimi preferencjami; poznasz rozwiązanie aranżacyjne dla gotowego mieszkania, najlepsze z punktu widzenia profesjonalisty.
 2. Formalności - dla potwierdzenia wybranego rozwiązania oraz zakresu prac, określającego, na jakim poziomie mamy zrealizować wykończenie pod klucz Twojego M w mieście Poznań, podpisujemy umowę.
 3. Prace projektowe - sporządzamy projekt, byś mógł zobaczyć, jak ostatecznie będzie wyglądało Twoje nowe mieszkanie wykończone pod klucz.
 4. Realizacja prac wykończeniowych - aranżacja mieszkania i przygotowanie do odbioru.
 5. Przekazanie kluczy - możesz już zamieszkać w swoim nowym, gotowym mieszkaniu w Poznaniu.

Komfortowe mieszkania pod klucz w Poznaniu

Wykończone mieszkanie, gotowe do zamieszkania, zagwarantuje Ci szereg korzyści, wpływających na komfort codziennego życia. Nasze mieszkania w Poznaniu, wykończone pod klucz to m.in.:

 • nowoczesne wnętrza mieszkań, które możemy wyposażyć także w meble, oświetlenie czy dodatki,
 • funkcjonalna przestrzeń, zaaranżowana z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów od polskich, hiszpańskich i włoskich producentów,
 • kompleksowe wykończenie mieszkania pod klucz, którego cena jest stała, bez zatajonych dopłat,
 • 36-miesięczna rękojmia na zrealizowane prace, gwarancja terminowości, oszczędność 15% na podatku VAT od materiałów.

Mieszkanie pod klucz w Poznaniu

 

Gotowe mieszkania w urokliwej dzielnicy Poznania

Obok kompleksowego urządzania mieszkań, zapewniamy dogodną lokalizację Twojego M. Nowoczesne, komfortowe mieszkania pod klucz, jakie możesz wybrać w Poznaniu spośród naszej oferty, znajdują się m.in.:

 • na Sołaczu,
 • na Winogradach.

Nowe osiedla pod klucz to malownicza okolica, tereny sprzyjające rekreacji i swobodne połączenie z centrum miasta. Sprawdź, jakie nieruchomości są jeszcze dostępne na sprzedaż, wybierz swoje gotowe, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie i przekonaj się, jak przyjemnie mieszka się w Poznaniu.

Chcesz poznać szczegóły usługi wykończenia mieszkania pod klucz? Skontaktuj się z nami!