PL | EN

Nieruchomości na Sprzedaż Poznań

Firma deweloperska Monday Development od 2003 roku wzbogaca Poznań o nowoczesne inwestycje mieszkaniowe, biurowe oraz gruntowe. Oferujemy naszym Klientom nieruchomości pochodzące wyłącznie z rynku pierwotnego, które można nabyć na przejrzystych zasadach i bez pośredników.

 

Rozbudowana oferta

Przemyślana strategia działania umożliwia nam skuteczne i kompleksowe działanie w zakresie realizacji takich przedsięwzięć budowlanych jak:

  • nowoczesne mieszkania, wśród których dostępne są zarówno kawalerki, jak i duże, kilkupokojowe mieszkania,
  • średniej wielkości budynki biurowe, zarówno duże biurowce, jak i mniejsze lokale biurowe,
  • lokale użytkowe, handlowe i komercyjne, pod działalności typu gabinety lekarskie, salony kosmetyczne czy sklepy.

Nasza bogata oferta sprawia, że poznański rynek nieruchomości zyskuje na wielu polach, stwarzając tym samym atrakcyjną przestrzeń zarówno do rozwoju firm oraz instytucji, jak i do aranżowania komfortowych osiedli mieszkaniowych w Poznaniu.

nieruchomości - mieszkania z rynku pierwotnego w Poznaniu

 

Nieruchomości dostosowane do potrzeb

Wszystkie Inwestycje budowlane realizujemy tylko w atrakcyjnych dzielnicach Poznania po dokładnej analizie tak korzyści, jak i utrudnień wynikających z danej lokalizacji. W sposób szczególny zapraszamy do skorzystania z naszych usług firmy poważnie myślące o swoim rozwoju, a także rodziny, którym zależy na znalezieniu komfortowego i przyjaznego miejsca do zamieszkania. W ofertach dotyczących nieruchomości należących do Monday Development znajdą Państwo zarówno oferty kupna, jak i wynajmu powierzchni. W każdym przypadku zapewniamy komfort profesjonalnej obsługi, a także dogodne warunki cenowe.