PL | EN

Mieszkania ul. Sokoła Poznań - realizacja

  • Mieszkania Poznań ul. Sokoła
r1

Elegancka inwestycja mieszkalna

Mieszkania na Sokoła to wyjątkowa inwestycja na poznańskim Sołaczu.

 
W czteropiętrowym budynku, doskonale wpisującym się w charakter zabudowy okolicy, znajduje się 35 mieszkań (od kawalerek po dwupoziomowe mieszkania 4 pokojowe), lokale użytkowe oraz podziemna hala garażowa.
 
Inwestycja wyróżnia się ciekawą formą architektoniczną i dbałością o detale. W budynku wyodrębniono trzy skrzydła wokół wewnętrznego dziedzińca, z gustownie zaaranżowaną zielenią. Układ urbanistyczny ukształtowano tak, aby stanowił barierę akustyczną oraz zapewniał dobre nasłonecznienie. 
 
Budynek frontowy ma bardzo elegancką bryłę. Oryginalny efekt osiągnięto poprzez cofnięcie z linii zabudowy dwóch ostatnich kondygnacji oraz wyodrębnienie parteru jako części cokołowej. Długą reprezentacyjną elewację harmonijnie dzieli wprowadzony, w jej środkowej części, wykusz.
 
Wszystkie mieszkania posiadają obszerne balkony, a na najwyższej kondygnacji znajdują się apartamenty z wyjściem na prywatne tarasy na dachu. Mieszkania zlokalizowane na parterze od strony wschodniej posiadają własne, przydomowe ogródki. Dla komfortu komunikacji mieszkańców budynek został wyposażony w dwie windy.

 

Wszystkie mieszkania w inwestycji zostały już sprzedane.

W ofercie pozostaje ostatni lokal usługowy.

 
Zobacz również naszą ofertę na nowe mieszkania Poznań
 
Galeria:
 
mieszkanie Poznań Sołacz - na sprzedaż
 
mieszkanie deweloperskie Poznań Sołącz
 
Poznań Sołacz - mieszkania
 
nowe mieszkanie od deweloepra Poznań Sołącz
 
mieszkanie na Sołączu w Poznaniu
 
mieszkania deweloperskie Poznań Sołacz
 
Wizualizacje
 
mieszkania Poznań Sołacz
 
nowe mieszkania Poznań Sokoła
 
mieszkania na Sokoła Poznań