Logo Monday Development

Lokale użytkowe

Oferujemy lokale handlowe, usługowe oraz biurowe na sprzedaż lub wynajem. Wszystkie dostępne są w atrakcyjnych lokalizacjach na terenie Poznania, w ramach wybudowanych przez nas inwestycji mieszkaniowych oraz biurowych.

Quadro Office

Quadro Office
ul. Bóżnicza 15, Poznań

Quadro Office

Całkowita powierzchnia użytkowa
1.20tys, mkw.

Nowoczesny biurowiec Quadro Office zlokalizowany jest w ścisłym centrum miasta, u zbiegu ulic Bóżniczej i Małe Garbary, w sąsiedztwie Starego Rynku z licznymi kawiarniami i restauracjami.

Atutem dla firm lokujących biuro w nowym budynku jest dogodne połączenie z innymi dzielnicami Poznania, które zapewniają wielopasmowe ulice Garbary oraz Małe Garbary, Solna i Estkowskiego.

Łatwy dojazd z biurowca do innych części miasta umożliwia również komunikacja miejska.

Dodatkowa korzyść lokalizacji naszych lokali biurowych – zwłaszcza z punktu widzenia kancelarii adwokackich i notarialnych – to bliskie położenie siedzib:

  •     Prokuratury Okręgowej,
  •     Sądu Rejonowego,
  •     Sądu Okręgowego.

Budynek posiada 18 lokali biurowych o powierzchni od 44 do 190 m2.

Atrakcyjny projekt architektoniczny, wysoki standard wykończenia i potrzebne udogodnienia w pomieszczeniach biurowych, takie jak:

  •     windy,
  •     kontrola dostępu,
  •     klimatyzacja,
  •     parking,

sprawiają, że jest to idealna przestrzeń biurowa dla każdego biznesu.

 

Nowych Kosmonautów

Nowych Kosmonautów
ul. Serbska 15, Poznań

Nowych Kosmonautów

Całkowita powierzchnia użytkowa
1.36tys, mkw.

Inwestycja NOWYCH KOSMONAUTÓW powstaje u zbiegu ulic Serbskiej i Naramowickiej, w bezpośrednim sąsiedztwie i jako naturalna kontynuacja istniejącego już Osiedla Kosmonautów. To doskonale znana poznaniakom lokalizacja, szczególnie kojarzona z bogato rozwiniętą infrastrukturą: komunikacyjną, handlową, oświatową czy kulturalnorozrywkową. Wszystko to bezpośrednio przełoży się na komfort codziennego życia.

W trzech budynkach powstaną łącznie 344 mieszkania. Do wszystkich przynależeć będzie balkon, taras lub ogródek.

Na terenie osiedla powstanie podziemna hala garażowa oraz plac zabaw. Na parterze jednego z budynków znajdować się będą lokale handlowo-usługowe.

Lokale dostępne w sprzedaży
Oferta dostępna wkrótce!

Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań

Szukasz nowego mieszkania w Poznaniu? Zamieszkaj komfortowo w jednym z oferowanych przez nas lokali w inwestycji Nowych Kosmonautów na poznańskich Winogradach. Poznaj nowoczesne rozwiązania architektoniczne zaprojektowane z myślą o bezpiecznym i swobodnym użytkowaniu. Wykorzystaliśmy je, by przygotować jasne, przestronne mieszkania na sprzedaż, zlokalizowane w atrakcyjnych dzielnicach Poznania. To nieruchomości idealne dla mieszkańców ceniących wygodę oraz umiejętne połączenie spokoju z bliskością miasta. W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów oferujemy również pakiety wykończenia mieszkania pod klucz - co pozwala zaoszczędzić czas, a często też ograniczyć koszty. Jako deweloper z Poznania dużą wagę przykładamy do jakości i solidności wykonania. Prowadzimy sprzedaż mieszkań z rynku pierwotnego, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Poznaj nowe mieszkania od dewelopera - przekonaj się, jak wygodne może być życie w mieście.