Logo Monday Development

Lokale użytkowe

Oferujemy lokale handlowe i usługowe na sprzedaż. Wszystkie dostępne są w atrakcyjnych lokalizacjach na terenie Poznania, w ramach wybudowanych przez nas inwestycji mieszkaniowych.

Fama Jeżyce

Lokale usługowe
ul. J.H. Dąbrowskiego 81/85, Poznań

Fama Jeżyce

Całkowita powierzchnia użytkowa
0.63tys, mkw.

Jeżyce to jedna z najbardziej klimatycznych dzielnic miasta. Poznaniacy chętnie tu zaglądają, bowiem miejsce przyciąga nietypowymi wydarzeniami kulturalnymi oraz oryginalnymi konceptami gastronomicznymi i usługowymi. Od kilku lat pojawiają się tu coraz to nowe knajpki a wraz z nimi ludzie szukający nowego poziomu kulinarnych wrażeń i relaksu. Pragnących włączyć się w rozwój jednej z najpopularniejszych dzielnic Poznania zapraszamy na Famę Jeżyce!

W 3 etapie inwestycji powstanie 12 lokali handlowo-użytkowych z dużymi witrynami i wejściem wprost z ulicy.

Lokale dostępne w sprzedaży
Oferta dostępna wkrótce!

Inwestycje:

Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań

Szukasz nowego mieszkania w Poznaniu? Zamieszkaj komfortowo w jednym z oferowanych przez nas lokali w inwestycji Nowych Kosmonautów na poznańskich Winogradach. Poznaj nowoczesne rozwiązania architektoniczne zaprojektowane z myślą o bezpiecznym i swobodnym użytkowaniu. Wykorzystaliśmy je, by przygotować jasne, przestronne mieszkania na sprzedaż, zlokalizowane w atrakcyjnych dzielnicach Poznania. To nieruchomości idealne dla mieszkańców ceniących wygodę oraz umiejętne połączenie spokoju z bliskością miasta. W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów oferujemy również pakiety wykończenia mieszkania pod klucz - co pozwala zaoszczędzić czas, a często też ograniczyć koszty. Jako deweloper z Poznania dużą wagę przykładamy do jakości i solidności wykonania. Prowadzimy sprzedaż mieszkań z rynku pierwotnego, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Poznaj nowe mieszkania od dewelopera - przekonaj się, jak wygodne może być życie w mieście.