Logo Monday Development

Mieszkania w sprzedaży

Fama Jeżyce 3
W sprzedaży - w budowie

Fama Jeżyce 3

Dąbrowskiego 81/85, Poznań
Dostępne: 207 mieszkań
25.00
98.00
m2
Zobacz inwestycję

Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań

Nie musisz dłużej szukać mieszkania w Poznaniu – oferujemy nowe nieruchomości na sprzedaż w ramach inwestycji na Jeżycach oraz Grunwaldzie. Tworzymy nowoczesne rozwiązania architektoniczne z myślą o bezpieczeństwie i komforcie przyszłych mieszkańców. Proponujemy mieszkania na sprzedaż w najbardziej atrakcyjnych dzielnicach Poznania, blisko centrum miasta. To idealne nieruchomości dla osób ceniących wygodę, sąsiedztwo ulubionych knajp i sklepów.

Oferta obejmuje nowe mieszkania na sprzedaż w Poznaniu w ramach inwestycji Fama Jeżyce i Bookowska 18 na Grunwaldzie, a także pakiety wykończenia mieszkania pod klucz – dzięki temu zaoszczędzisz czas i ograniczysz koszty związane z przygotowaniem lokalu do zamieszkania. Jako firma z dużym doświadczeniem dużą wagę przykładamy do jakości i standardu wykonania. Tym samym udowadniamy, że warto inwestować w nowe mieszkania Poznań od dewelopera, szczególnie w takich dzielnicach jak Grunwald, czy Jeżyce. W ofercie dostępne są mieszkania pod klucz, ale warto sprawdzić, czy są też mieszkania w stanie deweloperskim. Z naszą pomocą przekonasz się, jak dużą przyjemnością jest życie blisko centrum miasta!

Mieszkania Poznań - dostosowane do Twoich potrzeb

Sprzedaż mieszkań w Poznaniu obejmuje nieruchomości dostosowane do zróżnicowanych potrzeb przyszłych mieszkańców. Wśród oferowanych lokali znajdują się między innymi kawalerkimieszkania dwupokojowemieszkania trzypokojowemieszkania czteropokojowemieszkania z aneksem kuchennymmieszkania osobną kuchniąmieszkania w centrummieszkania z tarasemmieszkania z parkingiemmieszkania z balkonem, mieszkania blisko zielenimieszkania ze schowkiem lokatorskim i rowerowniąmieszkania z ochroną i monitoringiemmieszkania z placem zabaw oraz mieszkania z widokiem na Poznań.

Mieszkania od Monday Development zostały przygotowane z myślą o różnych grupach wiekowych, dlatego bez problemu znajdziesz nieruchomości dla siebie. Oferta nowych mieszkań na sprzedaż w Poznaniu obejmuje również rozwiązania dla osób ceniących swój czas, czyli nieruchomości pod klucz – od projektu do wykończenia. Sprawdź nowe mieszkania od dewelopera w Poznaniu w ramach inwestycji Fama Jeżyce i Bookowska 18, a przekonasz się, że naszym priorytetem jest Twoje zadowolenie.

Wyjątkowe mieszkania w Poznaniu dla każdego

W ofercie sprzedaży mieszkań w Poznaniu na Winogradach znajdują się lokale dopasowane do zróżnicowanych potrzeb przyszłych mieszkańców: mieszkania od dewelopera, mieszkania z ogrodem i małe mieszkania. Propozycje mieszkań deweloperskich zostały przygotowane też z myślą o wielu grupach w tym m.in. dla: studentów, singli, młodych par i rodzin z dziećmi, seniorów, inwestorów (mieszkania blisko centrum Poznania idealne pod inwestycję)

Sprawdź też, czy oferujemy mieszkania w stanie surowym.

Jeśli zależy Ci na mieszkaniu od doświadczonego, sprawdzonego i wiarygodnego dewelopera postaw na Monday Development. Z myślą o naszych Klientach przygotowaliśmy mieszkania: w dogodnych lokalizacjach, od projektu do wykończenia, funkcjonalne, nowoczesne, komfortowe oraz o zróżnicowanym metrażu (zarówno kompaktowe, jak i przestronne).