Logo Monday Development

Mieszkania dla studentów Poznań

Rozpocznij nowy etap życia we właściwym miejscu! Mieszkania dla studentów w Poznaniu, dostępne w naszej ofercie, to lokale przystosowane do zróżnicowanych preferencji mieszkańców. Na studentów, którzy cenią spokój, ciszę i wybierają naukę w pojedynkę, czeka funkcjonalna kawalerka na sprzedaż, z kolei dla tych, którzy wolą wspólną naukę i nie chcą rozstawać się ze swoimi znajomymi, przygotowaliśmy w Poznaniu przestronne 2-, 3- i 4-pokojowe mieszkania. Nowe mieszkania dla studentów, zlokalizowane w atrakcyjnej dzielnicy, zapewniają optymalny komfort codziennego życia oraz swobodny dostęp do pozostałych części miasta. Poznaj naszą inwestycję i przekonaj się, że jeśli mieszkanie dla studenta to tylko od dewelopera z Poznania Monday Development!

Mieszkania idealne dla studentów w Poznaniu

Dostępne na sprzedaż mieszkania dla studentów cechują się funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń oraz dogodną lokalizacją na mapie Poznania:

  • nowi mieszkańcy będą mogli urządzić je tak, by stworzyć przestrzeń sprzyjającą efektywnej nauce i komfortowemu życiu na co dzień,
  • dogodne skomunikowanie oraz bliskość poznańskich uczelni pozwolą zaoszczędzić czas na dojazdach na zajęcia,
  • swobodny dostęp do różnego rodzaju usług, rozrywek, terenów rekreacji sprzyja spędzaniu czasu w preferowany przez mieszkańców sposób.

Lokalizacje mieszkań:

Układy mieszkań:

Nowe mieszkania dla studentów Poznań to deweloperskie lokale, które mogą zostać wykończone w ramach usługi mieszkanie pod klucz. Wówczas każda kawalerka na sprzedaż lub większe mieszkanie dla studenta, jakie oferujemy w naszych poznańskich inwestycjach, zostanie kompleksowo urządzone przez naszych projektantów, z uwzględnieniem preferencji nowych mieszkańców. Sprawdź mieszkania studenckie Poznań!

Wprowadź się na studiach, zostań na dłużej - mieszkania w Poznaniu od Monday Development

Nowe mieszkania dla studentów w Poznaniu są idealne dla singli, par czy znajomych. Zachęcają do spędzania wieczorów na przestronnym balkonie lub w prywatnym ogródku. Nowe osiedle na Winogradach zapewnia możliwość skorzystania z miejsca postojowego w podziemnej hali garażowej, czy rowerowni. Zostało zaprojektowane z myślą o optymalnym komforcie życia studentów. 

Kawalerka dostępna na sprzedaż czy może dwa pokoje - zastanawiasz się, jakie mieszkanie dla studenta będzie optymalnym rozwiązaniem? Sprawdź nasze nowe mieszkania w Poznaniu i przekonaj się, że to lokale, w których chce się zostać nie tylko na okres studiów, ale na całe życie. Zwróć uwagę, że w komforcie życia studentów z Poznania ważne jest nie tylko mieszkanie, lecz także całe osiedle. Zadbaliśmy o to, aby mieszkania na Winogradach, Piątkowie i Naramowicach tworzyły osiedle sprzyjające bezpieczeństwu i wyciszeniu, ale też mobilności. 

Sprawdź też: