Logo Monday Development

Mieszkania za gotówkę Poznań

Jeśli chcesz kupić mieszkania za gotówkę w Poznaniu, nie czekaj! Omiń procesy związane z zaciąganiem kredytu hipotetycznego, formalnościami i czekaniem na swój wymarzony dom. Kupno mieszkania za gotówkę to bezpieczna i prosta transakcja. Jako deweloper z Poznania proponujemy mieszkania w atrakcyjnej dzielnicy, współgrającej z rozbudowaną infrastrukturą. Zapoznaj się z ofertą i rozpocznij nowy etap!

Dlaczego warto kupić mieszkanie za gotówkę?

Mieszkania za gotówkę nie obciążają Cię odsetkami i spłacaniem zobowiązań przez kolejne kilkanaście lub kilkadziesiąt lat. Finalnie zakup mieszkania za gotówkę może okazać się tańszy. To solidny sposób na ulokowanie swojego kapitału w krótkim czasie.

Mieszkania za gotówkę w Poznaniu – wymarzone lokale

Nowe mieszkania w Poznaniu dostępne za gotówkę są szansą na stworzenie Twojego idealnego miejsca codzienności. Oferujemy nieruchomości na sprzedaż na Grunwaldzie i Jeżycach – w popularnych, bezpiecznych częściach Poznania. To, co cechuje otoczenie, to dostęp do zieleni, punktów handlowo-usługowych, a także miejsc rozrywki i edukacji. Zadbaliśmy też o to, aby ciekawie zaaranżować części wspólne. Kierowcy mogą swobodnie korzystać z miejsca w podziemnym garażu, a dla osób aktywnych fizycznie przygotowaliśmy stojaki na rowery. Na dziedzińcach znajdują się też place zabaw dla najmłodszych mieszkańców, elementy małej architektury zapewniające komfortowy wypoczynek oraz ciekawie zaprojektowana zieleń!

Wśród mieszkań, które oferujemy, dostępne są:

  • kawalerki,
  • mieszkania dwupokojowe,
  • mieszkania trzypokojowe,
  • mieszkania czteropokojowe.

Lokale mają balkony, tarasy, loggie lub ogródki.

Wybierz mieszkania pod klucz w Poznaniu i wprowadź się od razu po odebraniu ich kompletu!

Kupno mieszkania za gotówkę krok po kroku

Za gotówkę możesz też kupić mieszkania pod inwestycję w Poznaniu. Profity, które chcesz osiągnąć, będą dostępne szybciej niż w przypadku nabywania mieszkania na kredyt. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że zakup mieszkania od dewelopera za gotówkę musi zostać poprzedzony dokładnymi analizami. Możesz również skontaktować się z nami, zadać pytanie i rozwiać wszystkie wątpliwości. Krok po kroku pomożemy Ci przejść przez etap wyboru i zakupu lokalu.

Sprawdź też: