Logo Monday Development

O nas

logo monday

Monday Development sp. z o.o. to firma deweloperska obecna na poznańskim rynku nieruchomości nieprzerwanie od 2003 roku. W ciągu kilkunastoletniej działalności wybudowała i oddała do użytku ponad 1150 mieszkań oraz 4 tys m2 powierzchni biurowej. Firma znana jest z realizacji zarówno kameralnych projektów jak i większych kompleksów mieszkaniowych.

Marka Monday Development szczególnie kojarzona jest z ciekawą architekturą oraz wysoką jakością wykonania. Świadczy o tym m.in. otrzymana nominacja do nagrody im. Jana Baptysty Quadro za projekt inwestycji Kamienica Wildecka.

Spółka jest częścią grupy Unidevelopment S.A. Natomiast generalnym wykonawcą robót na inwestycjach jest jedna z obecnie największych firm budowlanych w Polsce – Unibep SA. To spółka funkcjonująca na rynku od 70 lat, od 2008 roku notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Skład Zarządu Monday Development sp. z o.o.:

Zbigniew Gościcki – Prezes Zarządu
Ewa Przeździecka - Wiceprezes Zarządu
Mariusz Przystupa - Wiceprezes Zarządu
Mirosław Szczepański - Wiceprezes Zarządu

 

Unidevelopment SA jest deweloperem o ugruntowanej pozycji na rynku budownictwa mieszkaniowego Warszawy, Poznania, a także od 2016 roku Radomia. Spółka należy do notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie Grupy Unibep. Jest także członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.
Podczas ostatnich lat została wyróżniona wieloma nagrodami w środowisku branżowym m.in. tytułem Budowlanej Firmy Roku Miesięcznika Builder (w latach 2016 i 2017), czy Srebrnym Orłem Polskiego Budownictwa. Nagrodzony został również prezes firmy Zbigniew Gościcki, który otrzymał w 2017 roku tytuł Osobowości Branży miesięcznika Builder.

Więcej informacji o firmie: www.unidevelopment.pl

 

 

 

Na terenie Poznania grupa prowadzi działalność operacyjną za pośrednictwem spółek celowych, powoływanych do realizacji poszczególnych projektów:

  • Monday Kosmonautów MP sp. z o.o. sp.k.
  • MP sp. z o.o.
  • Fama Development sp. z o.o. sp.k.
  • Bukowska 18 sp. z o.o.

 

o nas