Logo Monday Development

Mieszkania pod inwestycję Poznań

Planujesz kupić mieszkania inwestycyjne pod wynajem w Poznaniu? Sprawdź, jakie nowe inwestycje mieszkaniowe realizujemy w 2022 roku. Portfolio Monday Development to ponad 10 zakończonych inwestycji w atrakcyjnych lokalizacjach miasta – dobrze skomunikowanych z centrum i z rozbudowaną infrastrukturą w okolicy. Dzięki temu masz pewność, że wybierasz mieszkanie pod inwestycję Poznań o dużym potencjale – to bezpieczny sposób na ulokowanie kapitału i możliwość większego zysku niż w przypadku lokat bankowych. Mieszkania inwestycyjne w Poznaniu przeznaczone na wynajem cieszą się zainteresowaniem między innymi wśród studentów i osób pracujących z grupy tzw. młodych dorosłych.

Inwestycje mieszkaniowe Poznań – dlaczego warto

Przemyślane inwestycje mieszkaniowe uwzględniają lokalizację, metraż nieruchomości oraz układ pomieszczeń. Oferta Monday Development obejmuje lokale o dużym potencjale w każdym z tych obszarów. Mieszkania inwestycyjne pod wynajem to nieruchomości o zróżnicowanym metrażu, co pozwoli Ci dostosować się do potrzeb grupy docelowej. W każdej z naszych inwestycji w Poznaniu dbamy o funkcjonalny rozkład pomieszczeń, aby ułatwić przyszłym domownikom aranżację wnętrz i użytkowanie nieruchomości. Wszystkie projekty realizujemy w atrakcyjnych dzielnicach miasta, ponieważ mamy na uwadze wygodę codziennego życia. Twoi potencjalni klienci z pewnością docenią:

  • dobrą komunikację z centrum Poznania,
  • bliskość kluczowych dla codziennego życia punktów usługowych,
  • tereny rekreacyjne w okolicy,
  • swobodny dostęp do miejsc rozrywki oraz instytucji kulturalnych.

Mieszkania dla inwestorów są więc nie tylko atrakcyjne pod kątem wnętrza, lecz także otoczenia. Jako doświadczony deweloper z Poznania pomożemy Ci znaleźć idealne nieruchomości pod inwestycje. Są to mieszkania, które doskonale nadają się pod wynajem – standard zadowoli każdego potencjalnego najemcę, bez względu na to, czy będzie to student, turysta, singiel, czy rodzina z dziećmi.

Mieszkanie pod inwestycje Poznań

Aby inwestycja w mieszkanie pod wynajem okazała się rentowna, lokal musi spełnić kilka kryteriów. Oferujemy nieruchomości pod inwestycję o dużym potencjale, o którym decydują m.in.:

  • stan deweloperski – mieszkania z rynku pierwotnego mają wyższą wartość rynkową niż lokale z rynku wtórnego, a dodatkowo, mieszkania deweloperskie generują niższe koszty utrzymania, dzięki zastosowaniu nowych technologii w budownictwie,
  • lokalizacja – oferujemy mieszkania pod inwestycję zlokalizowane blisko centrum Poznania, chętnie wybierane przez potencjalnych najemców,
  • atrakcyjne pakiety wykończenia wnętrz – przedstawimy możliwości wykończenia mieszkania pod klucz w bardzo korzystnych cenach; po zrealizowaniu usługi mieszkanie inwestycyjne będzie gotowe do zamieszkania przez najemców

Dlaczego warto rozważyć zakup mieszkania pod inwestycję w Poznaniu? Każda inwestycja w mieszkanie pod wynajem, zlokalizowanego w atrakcyjnej dzielnicy dużego miasta, to pewne i bezpieczne źródło dochodu na lata.

Zastanawiasz się, jakie mieszkania dla inwestorów przygotowaliśmy? Oferujemy:

Skontaktuj się z nami, poznaj nasze nowe mieszkania w Poznaniu i postaw na inwestycje mieszkaniowe Poznań!

Mieszkania inwestycyjne Poznań to część naszej oferty.

Sprawdź też: