Logo Monday Development

Mieszkania z halą garażową

Zapomnij o codziennym szukaniu miejsca parkingowego w Poznaniu – sprawdź mieszkania z halą garażową od Monday Development. Doskonale wiesz, jaki to komfort posiadać miejsce parkingowe na własność, dlatego my Ci to zagwarantujemy. Podjedź pod dom i zaparkuj – miejsce zawsze będzie na Ciebie czekało.

Tworzymy miejsca z charakterem i ... mieszkania z garażem!

Nasze inwestycje to miejsca z charakterem, ciekawe pod wieloma względami. Oprócz komfortowego mieszkania wiele osób chce mieć mieszkanie z halą garażową w centrum Poznania – bez konieczności szukania miejsca postojowego. Kończysz stresujący dzień w pracy, wracasz do domu i godzinę spędzasz na zaparkowaniu auta? Mieszkanie z garażem sprawi, że o tym zapomnisz.

Jako deweloper z Poznania tworzymy nie tylko mieszkania pod klucz i deweloperskie, ale także podziemne hale garażowe, ponieważ wiemy, jak ważna jest dla Ciebie wygoda. Pomyśl, jak wiele się dzięki temu zmieni. Nie musisz dźwigać zakupów, torebki i dziecka przez pół miasta. Wystarczy, że przejdziesz kilka kroków do windy, która zawiezie Cię do wymarzonego mieszkania.

Co oprócz garażu?

Dzięki nam dostaniesz nie tylko miejsce parkingowe, ale także wyjątkową przestrzeń dla Ciebie i Twojej rodziny. Potrzebujesz mieszkania z dwoma albo z czterema pokojami? A może dodatkowo balkon lub ogródek? Możliwości jest wiele. Nowe mieszkania w Poznaniu to także perfekcyjne podjazdy i drogi asfaltowe oraz wspólne przestrzenie sąsiedzkie, takie jak deptaki czy place zabaw. Wszystko stworzone w tętniącym życiem mieście, którego odgłosy cichną w Twoim mieszkaniu.