Logo Monday Development

Deweloperzy Dzieciom

wspieramy

Już po raz dziewiąty poznańscy deweloperzy łączą siły w cudownej akcji Deweloperzy Dzieciom. Jej głównym zadaniem jest wywołanie uśmiechu i przekazanie pozytywnej energii tam, gdzie są one najbardziej potrzebne – wśród wychowanków poznańskich i wielkopolskich domów dziecka.

Dzięki uczestniczącym w akcji przedstawicielom branży nieruchomości 90 wychowanków z 8 rodzinnych i publicznych domów dziecka oraz zawodowej rodziny zastępczej na początku grudnia odwiedzi Święty Mikołaj. Dzieci otrzymają spersonalizowane prezenty oraz vouchery na wspólną zabawę na basenie, w kinie, teatrze lub parku trampolin do wykorzystania, gdy sytuacja społeczna na to pozwoli.

Tegoroczna edycja to już dziewiąta odsłona charytatywnej akcji organizowanej przez Mission Public Relations. To jedyny tego typu charytatywny projekt, który łączy deweloperów w imię szczytnego celu - niesienia pomocy potrzebującym dzieciom z domów dziecka.

Lista zaangażowanych w pomoc przedstawicieli branży mieszkaniowej jest długa. Nie wyobrażamy sobie, aby zabrakło na niej Monday Development.