Logo Monday Development

Drzwi Otwarte inwestycji Fama Jeżyce - relacja

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy w minioną sobotę, 24 września, odwiedzili Biuro Sprzedaży Famy. Miło było nam gościć Państwa na Jeżycach.
Drzwi Otwarte były doskonałą okazją, aby porozmawiać z osobami zainteresowanymi zamieszkaniem w jednej z najbardziej atrakcyjnej części Poznania. Nasza inwestycja to świetny wybór dla wszystkich ceniących różnorodność, wysoki standard wykończenia i komfort codziennego życia. Aktualnie w ofercie posiadamy duży wybór mieszkań o zróżnicowanych układach, zlokalizowanych w dwóch 7-piętrowych budynkach.

W trakcie Drzwi Otwartych zależało nam na tym, by jak najpełniej przedstawić osiedle. Zespół Doradców Handlowych prezentował uczestnikom 3. etap inwestycji za pomocą makiety interaktywnej. Każdy, kto odwiedził nas w sobotę, mógł poznać szczegóły oferty oraz skorzystać z promocji, otrzymać zestaw upominków, a także usłyszeć odpowiedź na wszelkie pytania, m.in. te związane z postępami budowy.

Z 11. piętra sąsiadującego z terenem inwestycji biurowca nasi Goście podziwiać mogli nie tylko panoramę miasta, ale też mieli okazję z ciekawej perspektywy zobaczyć zrealizowane dotychczas budynki Famy Jeżyce oraz plac budowy.

Bardzo cieszy nas zainteresowanie mieszkaniami od Monday Development oraz pozytywny odbiór przygotowanych przez nas atrakcji.

Tych, którzy nie mogli uczestniczyć w Drzwiach Otwartych, a chcieliby poznać szczegóły oferty Famy Jeżyce, zachęcamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży.