Logo Monday Development

Fama Jeżyce po raz kolejny uznana za jedną z najlepszych inwestycji w Poznaniu

Poznańskie osiedle Fama Jeżyce to flagowy projekt Monday Development. Obecnie trwa budowa 3. etapu, w ramach którego powstają dwa siedmiopiętrowe budynki. Znajdzie się w nich łącznie 369 mieszkań – od kawalerek, aż po przestronne, 5-pokojowe lokale.

Inwestycja cieszy się powodzeniem, czego potwierdzeniem jest m.in. kolejne  wyróżnienie w rankingu portalu RynekPierwotny.pl. To jeden z najpopularniejszych serwisów wśród osób, które poszukują mieszkań od dewelopera. Portal co kwartał ogłasza wyniki własnego plebiscytu na Najlepsze Inwestycje w Poznaniu.

Z dużą radością przyjęliśmy informację, że również w IV kwartale 2022 roku nasz projekt znalazł się w gronie najlepszych inwestycji w Poznaniu.

Cieszymy się, że nasza inwestycja zyskała uznanie wśród użytkowników popularnego portalu RynekPierwotny.pl. Żeby zdobyć odznaczenie, projekt musi cieszyć się dużym zainteresowaniem wśród kupujących, gdyż zliczane są m.in. zapytania do dewelopera, wykonane telefony czy liczba obejrzanych ofert w danej inwestycji. To potwierdza, że Fama Jeżyce odpowiada na potrzeby szerokiego grona odbiorców. Kluczem do sukcesu inwestycji, obok lokalizacji, jest struktura oferty. Znajdują się w niej mieszkania poszukiwane wśród klientów, którzy widzą w mieszkaniach lokatę kapitału, albo poszukują dobrze zaprojektowanych mieszkań na własny użytek. – mówi Iwona Chmielewska, Dyrektor Zarządzająca Monday Development. 

Osiedle Fama Jeżyce powstaje na terenie dawnych zakładów produkcyjnych Wiepofama, na Jeżycach, w jednej z piękniejszych i bardziej rozpoznawalnych dzielnic Poznania. Liczne kawiarenki, restauracje oraz pobliski Rynek Jeżycki sprawiają, że okolica tętni życiem, oferując mieszkańcom liczne możliwości spędzenia wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi.