Logo Monday Development

Zalety mieszkania z miejscem postojowym

Jesteś kierowcą i szukasz mieszkania? Przeglądaj ogłoszenia, w których wraz z lokalem oferowane są miejsca parkingowe w garażu podziemnym. Kiedy planujesz zakup mieszkania, musisz zwrócić uwagę nie tylko na metraż czy liczbę pokoi, ale na całość inwestycji, czyli infrastrukturę wokół obiektu. A może dopiero planujesz zdać prawko? Już teraz poznaj zalety mieszkania z miejscem postojowym!

Prawo do wyłącznego korzystania z miejsca parkingowego – zalety

Nawet najbardziej atrakcyjne mieszkania w Poznaniu i innych dużych miastach nie zapewnią Ci maksymalnego komfortu, jeśli codziennie będziesz tracić czas na zaparkowanie samochodu. Jest to realna sytuacja wielu kierowców, którzy planują swoje aktywności pod kątem tego, co dzieje się na parkingu.

Zamiast spokojnego wyjścia z pracy, spieszą się do domu, żeby zaparkować auto przed innymi kierowcami. Jeśli nie uda im się zrealizować planu, okrążają osiedle i parkują samochód w dalekiej odległości. Wieczorami idą na spacer, aby spróbować przestawić samochód, a jeśli nie będzie wolnego miejsca, nastawiają budzik na wcześniejszą godzinę, żeby następnego dnia zdążyć do pracy – trzeba doliczyć czas na dojście do auta.

Mieszkanie z miejscem postojowym sprawia, że zawsze możesz zaparkować samochód tuż przed domem. To duży komfort i ułatwienie w organizacji czasu.

Jakie miejsce parkingowe wybrać?

Prawo do wyłącznego korzystania z miejsca parkingowego możesz mieć na zewnętrznym parkingu (strzeżonym lub niestrzeżonym) albo w podziemnej hali garażowej. To ostatnie rozwiązanie jest najlepsze, ponieważ auto nie będzie podlegać zmieniającym się warunkom atmosferycznym. Nie nagrzeje się latem i nie ośnieży zimą. Parking podziemny jest też bezpieczniejszy niż parking na zewnątrz. Dostęp do niego mają tylko mieszkańcy budynku, a ewentualne włamania czy kradzieże zarejestrowane zostaną przez całodobowy monitoring.

Jakie miejsce parkingowe wybrac

Mieszkanie z miejscem postojowym – Fama Jeżyce

Jeśli chcesz mieć do wyboru mieszkania z miejscem parkingowym, sprawdzaj oferty deweloperskie. Obejmują one nowoczesne budownictwo i rozbudowaną infrastrukturę, aby odpowiedzieć na jak najwięcej potrzeb mieszkańców – w tym także kierowców. Jako deweloper Poznań proponujemy mieszkania z parkingiem podziemnym na osiedlu Fama Jeżyce. Nawet jeśli planujesz zakup mieszkania pod inwestycję Poznań, miejsce parkingowe będzie dla przyszłych najemców korzyścią przemawiającą za podpisaniem umowy.

Fama Jeżyce to inwestycja znajdująca się w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic. Zaprojektowana została zgodnie z francuską koncepcją 15-minutowego miasta, co w praktyce oznacza, że ważne punkty handlowo-usługowe znajdują się w odległości 15-minutowego spaceru. Dotyczy to np. sklepów spożywczych, piekarni, przystanku komunikacji miejskiej, apteki i innych miejsc.

Sprawdź: mieszkania za gotówkę Poznań i skontaktuj się z deweloperem, aby omówić szczegóły oferty.