Logo Monday Development

Zielony Sołacz Tarasy

Zielony Sołacz Tarasy

ul. Drzymały 21, Poznań

kameralne osiedle
tylko 74 mieszkania
prestiżowa lokalizacja
w willowej dzielnicy Poznania
Park Wodziczki
w bliskim sąsiedztwie inwestycji
udogodnienia
dla wygody mieszkania

Lokalizacja

ul. Michała Drzymały 19, Poznań

Aktualności
Ostatnie wolne mieszkanie w inwestycji Zielony Sołacz Tarasy!
Ostatnie wolne mieszkanie w inwestycji Zielony Sołacz Tarasy. Zamieszkaj w kameralnej inwestycji w pobliżu Parku Wodziczki oraz centrum miasta. Co…
Zielony Sołacz Tarasy - przekazujemy mieszkania
Rozpoczęliśmy przekazywanie mieszkań w drugim etapie inwestycji Zielony Sołacz. Pierwsi właściciele otrzymali klucze do nowego lokum. Kolejni odbiorą…

Kontakt

61 670 50 50
sprzedaz [at] mondaydevelopment.pl
Biuro sprzedaży

ul. Piątkowska 116
61-693 Poznań

poniedziałek - piątek od 9:00 do 17:00
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, e-mail, telefon) przez Monday Development  sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Piątkowskiej 116 do celów komunikacji marketingowej inwestycji mieszkaniowych realizowanych przez obecne i przyszłe podmioty z grupy Monday Development oraz podmioty współpracujące.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w tym marketingowych o projektach realizowanych przez obecne i przyszłe podmioty z grupy Monday Development oraz podmioty współpracujące.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą telefoniczną informacji handlowych w tym marketingowych o projektach realizowanych przez obecne i przyszłe podmioty z grupy Monday Development oraz podmioty współpracujące.