PL | EN

Aktualności o inwestycjach Monday Development S.A

18.12.2018

II etap inwestycji Zielony Sołacz z wiechą

Zawieszenie symbolicznej wiechy oznacza zakończenie najważniejszych prac konstrukcyjnych na trzech budynkach inwestycji Zielony Sołacz Tarasy. Klucze do nowych mieszkań w tej lokalizacji będzie można odebrać już w II kwartale przyszłego roku.

Zielony Sołacz Tarasy to drugi etap cieszącej się ogromną popularnością inwestycji w sąsiedztwie Parku Wodziczki. Zespół budynków powstaje u zbiegu ulic Urbanowskiej i Drzymały. – Zawieszenie wiechy to zawsze ważny moment w procesie powstawania inwestycji, ponieważ urzeczywistnia się projekt, który do niedawna istniał tylko na desce kreślarskiej architektów. Budowa postępuje zgodnie z harmonogramem, dzięki czemu najważniejszy etap udało się zakończyć jeszcze przed zimą. Na najbliższy okres prace przenoszą się do wewnątrz budynków. Dodać należy, że Zielony Sołacz Tarasy, to dość odważna koncepcja architektoniczna, w której dominującym elementem budynków są kaskadowo ułożone tarasy – mówi Iwona Chmielewska, v-ce dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Monday Development – Widać jednak, że ciekawe projekty zyskują uznanie, albowiem na tym etapie inwestycji ponad 80 proc. lokali zostało już sprzedanych.– dodaje. 

Autorem projektu architektonicznego jest Studio Lisiak z Poznania, a generalnym wykonawcą firma Unibep S.A.

 

17.12.2018

VII odsłona akcji Deweloperzy Dzieciom

Mnóstwo uśmiechów, pozytywna dawka energii, ogrom zabawy, wyjątkowe prezenty. Tak w kilku słowach można przedstawić cel akcji Deweloperzy Dzieciom, do której włączyliśmy się i my, przekazując cegiełkę wsparcia. 

Już 19 grudnia wielki event. VII edycja akcji Deweloperzy Dzieciom. Tegoroczna odsłona wydarzenia odbędzie się w Jump Arenie, parku trampolin na poznańskim Grunwaldzie. Będą dzieci - wychowankowie publicznych i prywatnych domów dziecka, będzie dużo skakania i zabaw, będą darczyńcy - deweloperzy, i wreszcie On, Święty Mikołaj, który prosto z Laponii dostarczy prezenty beneficjentom. Dodatkowo, na dzieci czeka malowanie bombek, pokaz kosmicznie bajecznych, lodowych doświadczeń chemicznych oraz wspólne kolędowanie.

Wieści o akcji Deweloperzy Dzieciom, organizowanej przez Mission Public Relations, rozniosą się w eterze dzięki wielu patronom medialnym: dopoznania.pl, epoznan.pl, Eurobuildcee.com, Głos Wielkopolski, mieszkaniowi.pl, Nasz Głos Poznański, Poznańskie Nieruchomości, Radio Poznań, RynekPierwotny.pl, Sempres (wydawca TerazDom i Pomysł na Wnętrze) i WTK.

 
19.11.2018

Kup mieszkanie na osiedlu Nowych Kosmonautów i zrób sobie prezent na Święta!

Choć w powietrzu czuć jeszcze jesień nieśmiało zaczyna zaglądać do nas przedświąteczny klimat.

Postanowiliśmy dać się porwać temu nastrojowi przygotowując prawdziwie świąteczną promocję. Dla wszystkich, którzy do 21.12.2018 r. zdecydują się na zakup mieszkania w inwestycji Nowych Kosmonautów mamy wspaniałe prezenty.

Do wyboru: ekspres do kawy, robot sprzątający lub konsola do gier tylko za złotówkę! 

Szczegóły promocji dostępne są w biurze sprzedaży.

www.nowychkosmonautow.pl

 
05.11.2018

Dzień Otwarty inwestycji Nowych Kosmonautów!

Już w najbliższą sobotę 10 listopada zapraszamy do odwiedzenia biura sprzedaży inwestycji Nowych Kosmonautów. Nasi doradcy będą do Państwa dyspozycji w godzinach od 10:00 do 15:00.

Z tej okazji przygotowaliśmy wiele atrakcji: smakowite rogale świętomarcińskie, konsultacje z architektem wnętrz a przede wszystkim możliwość rezerwacji i zakupu mieszkania na promocyjnych warunkach. Wszyscy, którzy tego dnia zdecydują się zarezerwować mieszkanie na osiedlu Nowych Kosmonautów, w ramach oferty specjalnej otrzymają umowę deweloperską za 1 zł!

Zainteresowanym zakupem mieszkania w opcji wykończenia pod klucz zaprezentujemy nowe pakiety wykończeniowe w bardzo atrakcyjnych cenach.

To świetna okazja, by bliżej przyjrzeć się lokalizacji inwestycji, obejrzeć makietę czy porozmawiać z doradcą o nurtujących Państwa kwestiach.

Zatem do zobaczenia!

 

07.09.2018

8-9 września jesteśmy na Targach Mieszkań i Domów

Już w najbliższy weekend w hali nr 3 MTP odbędzie się największy przegląd ofert deweloperów w Poznaniu. 

Będziemy na Państwa czekać na stoisku nr F2 prezentując aktualną ofertę dwóch inwestycji: Nowych Kosmonautów oraz Zielony Sołacz Tarasy. Podczas dni targowych w godzinach od 10:00 do 17:00 będzie można obejrzeć makiety obu projektów, zabrać materiały informacyjne oraz porozmawiać z doradcą.

Do zobaczenia!

 

10.07.2018

Wystartowała budowa osiedla Nowych Kosmonautów

Rozpoczęła się budowa wielorodzinnego osiedla mieszkaniowego u zbiegu ulic Serbskiej i Naramowickiej. Pierwsze lokale będą gotowe pod koniec 2019 roku.

– Monday Development w swoim dorobku posiada już podobne duże inwestycje takie jak Osiedle Czarnieckiego czy Hevelia. Obie zostały bardzo dobrze przyjęte przez poznaniaków i stanowią doskonały przykład nowoczesnego uzupełnienia istniejącej już tkanki miejskiej. Osiedle Nowych Kosmonautów również będzie nową jakością i architektoniczną odmianą dla dotychczasowej zabudowy tej części Winograd – mówi Iwona Chmielewska, Wicedyrektor ds. Sprzedaży w Monday Development. – Od początku sprzedaży odnotowujemy spore zainteresowanie inwestycją. Liczba zarezerwowanych mieszkań z każdym tygodniem rośnie - dodaje.  

Inwestycja to zespół trzech budynków mieszkalnych o wysokości od 11 do 13 pięter. Łącznie znajdą się w nich 344 mieszkania. W ramach osiedla zaprojektowana została dwupoziomowa hala garażowa, a także część handlowo-usługowa. 

Za projekt Nowych Kosmonautów odpowiedzialna jest pracownia Archikwadrat, a generalnym wykonawcą jest Unibep S.A.

Szeroka oferta metraży w inwestycji Nowych Kosmonautów sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie: od funkcjonalnych kawalerek po przestronne mieszkania wielopokojowe. Budynki zostały zaprojektowane tak, by wyeksponować jeden z atutów tej lokalizacji - widok na panoramę miasta, robiący największe wrażenie z mieszkań położonych na ostatnich kondygnacjach.

Poszukujący mieszkań w tej części miasta z pewnością doceniają bogatą infrastrukturę handlowo-usługową i dogodne rozwiązania komunikacyjne jakie oferują mieszkańcom Winogrady. 

 
 
25.06.2018

Remont biura

Aby podnieść jakość Państwa obsługi w dniach 28-29.06 w biurze przy ul. Piątkowskiej 116 odbywać się będą prace remontowe.

W związku z powyższym w tych dniach biuro będzie nieczynne a Państwa zapraszamy do biura sprzedaży przy inwestycji Nowych Kosmonautów, u zbiegu ulic Serbskiej i Naramowickiej.
(wejście do biura od ul. Naramowickiej)
 

Za niedogodności przepraszamy, od poniedziałku 02.07 wracamy do stałych godzin pracy.

 

16.03.2018

Zapraszamy na Targi Mieszkań i Domów

W najblizszy weekend 17 i 18 marca podczas Targów Mieszkań i Domów będziemy prezentować Państwu nasze realizowane inwestycje. 

Będzie to przede wszystkim czas premiery naszego najnowszego projektu - osiedla Nowych Kosmonautów. W związku z tym dla odwiedzających stoisko przygotowaliśmy konkurs z "kosmiczną" nagrodą. Do wygrania będą trzy loty w tunelu aerodynamicznym! Szczegóły konkursu dostępne są na stoisku Monday Development.

Podczas targów prezentować będziemy takze drugi etap projektu na Sołaczu - Zielony Sołacz Tarasy. Inwestycja jak dotąd cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem: 40% mieszkań znalazło już swoich właścicieli. Kameralny, nowoczesny charakter budynków w połączeniu z lokalizacją w sąsiedztwie Parku Wodziczki jest odpowiedzią na pytanie o cechy szczególne inwestycji.

Zainteresowanych naszą ofertą serdecznie zapraszamy na stoisko F2 hali nr 3 MTP. Czekamy na Państwa w sobotę i niedzielę od 10:00 do 17:00.


02.02.2018

Ruszyła budowa II etapu inwestycji Zielony Sołacz

U zbiegu ulic Drzymały i Urbanowskiej rozpoczęła się budowa drugiego etapu inwestycji na Sołaczu - Zielony Sołacz Tarasy. Projekt zostanie zrealizowany w II kwartale 2019 roku.

Inwestycja Zielony Sołacz Tarasy położona jest przy spokojnej ulicy Michała Drzymały 17, w odległości zaledwie 200 metrów od niedawno oddanych do użytku Apartamentów Zielony Sołacz. Autorem projektu jest Studio Lisiak z Poznania. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Unibep S.A.

W trzech kameralnych budynkach inwestycji powstaną łącznie 74 mieszkania o powierzchni od 25 do 114 mkw. W obiekcie zaprojektowano duże przeszklenia, z oknami sięgającymi do samej podłogi. Kluczowe w całej koncepcji inwestycji było wykorzystanie atutów lokalizacji w postaci rozległej, pobliskiej miejskiej zieleni i dostarczenie mieszkańcom dodatkowej przestrzeni do wypoczynku na świeżym powietrzu. Na ostatnich kondygnacjach budynków zaprojektowano kaskadowo ułożone tarasy, które w naturalny sposób schodzą w kierunku parku. Do mieszkań na niższych piętrach przynależeć będą przestronne balkony lub ogródki.

W inwestycji Zielony Sołacz Tarasy zaplanowano różne udogodnienia, w tym m.in. podziemną halę garażową, w której znajdą się również schowki na rowery. Wszystkie budynki zostaną wyposażone w windy. Na terenie kompleksu powstanie samoobsługowa stacja naprawy rowerów, stojaki na rowery oraz plac zabaw. Inwestycja zostanie ogrodzona, a jej teren będzie monitorowany.

Więcej szczegółów o ofercie znaleźć można na stronie www.zielonysolacz.pl

Zielony Sołacz oferta

 

16.01.2018

Zakończenie sprzedaży I etapu inwestycji na Sołaczu

Miło nam poinformować, że wszystkie mieszkania w inwestycji Apartamenty Zielony Sołacz znalazły już swoich właścicieli. Szczęśliwym nabywcom dziękujemy za okazane nam zaufanie i gratulujemy wyboru.

Osoby zainteresowane mieszkaniami na Sołaczu zapraszamy do zapoznania się ofertą II etapu inwestycji Zielony Sołacz Tarasy.

Zespół trzech kameralnych budynków powstaje w odległości zaledwie 200 m od Apartamentów i 150 m od Parku Wodziczki.

Więcej informacji znaleźć można na stronie inwestycji: www.zielonysolacz.pl

Park Wodziczki 

17.10.2017

Zakończyła się budowa Apartamentów Zielony Sołacz - inwestycja uzyskała pozwolenie na użytkowanie.

Apartamenty Zielony Sołacz powstały przy ul. Michała Drzymały 12 A i B, w jednej z najurokliwszych dzielnic Poznania – na Sołaczu. Dzielnica ta należy do najbardziej prestiżowych lokalizacji mieszkaniowych w stolicy Wielkopolski.

Już po czternastu miesiącach od rozpoczęcia budowy będziemy mogli przekazać klucze do mieszkań pierwszego etapu inwestycji. Satysfakcja jest tym większa, że od początku cieszyła się ona dużym zainteresowaniem. Ponad 90% mieszkań zostało sprzedanych jeszcze na etapie budowy. Klienci docenili nasz projekt za atrakcyjną lokalizację i nowoczesną architekturę. – mówi Piotr Kasprowicz, v-ce prezes Monday Development.

Nowoczesna koncepcja oddanego do użytku dwupiętrowego budynku Apartamentów Zielony Sołacz, to efekt pracy biura architektonicznego Art Space. Generalnym wykonawcą inwestycji była spółka Unibep. W powstałym budynku znalazło się 61 lokali mieszkalnych o powierzchni od 28 do 71 mkw. Wśród nich 4-pokojowe apartamenty oraz komfortowe 2 i 3-pokojowe mieszkania. Wszystkie lokale posiadają przestronne balkony, które dzięki sąsiedztwu parku stanowią idealne miejsce do codziennego wypoczynku.

Warto zaznaczyć, że sam budynek zajął nieco ponad 30 proc. działki. Pozostała część terenu zagospodarowana została infrastrukturą komunikacyjną oraz zielenią, będącą naturalnym połączeniem z otaczającym parkiem.

Niezwykłe w Apartamentach Zielony Sołacz jest to, że z posesji można wyjść na spacer bezpośrednio do sąsiadującego z inwestycją Parku Wodziczki.

Apartamenty Zielony Sołacz

 

 

05.09.2017

II etap inwestycji na Sołaczu już w sprzedaży!

Z radością pragniemy poinformować o rozpoczęciu sprzedazy rezerwacyjnej mieszkań w drugim etapie inwestycji na Sołaczu: Zielony Sołacz Tarasy.

W odległości zaledwie 200 metrów od cieszących się dużą popularnością Apartamentów Zielony Sołacz, przy ul. Michała Drzymały 17, powstaną trzy kameralne budynki mieszkalne.

Zainteresowani będą mogli wybierać spośród 74 mieszkań o powierzchni od 25 do 114 m2. Wszystkie wyposażone będą w balkony, mieszkania na parterze w przydomowe ogródki, a te na najwyższych kondygnacjach w przestronne tarasy o powierzchni nawet 150 m2. Mieszkańcy zyskają tym samym dodatkową powierzchnię do wypoczynku. Kaskadowy charakter tarasów otworzy przed mieszkańcami najwyższych pięter widok na oddalony o 150 metrów Park Wodziczki.

Na terenie inwestycji powstanie mały plac zabaw, do dyspozycji mieszkańców zostaną oddane stojaki na rowery oraz samoobsługowa stacja naprawy rowerów.

W celu poznania szczegółowej oferty oraz warunków rezerwacji zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży:

tel. (+48) 61 670 50 50

email: sprzedaz@mondaydevelopment.pl

www.zielonysolacz.pl

 

Tarasy

Tarasy zdj. 2

 

19.04.2017
Drugie biuro pokazowe w Quadro Office
 
W biurowcu Quadro Office pozostały już ostatnie wolne lokale. Nadal jednak można wybierać spośród różnych powierzchni od 44 do 115 m2. Biura oferowane są w standardzie deweloperskim, co oznacza wiele możliwości ich indywidualnej aranżacji.

Nie każdy jednak potrafi wyobrazić sobie jak wykorzystać daną przestrzeń. Czy jest ona wystarczająca aby zapewnić komfortowe warunki pracy? Jak funkcjonalnie zaplanować rozkład pomieszczeń? Aby ułatwić odpowiedzi na te i inne pytania postanowiliśmy przygotować drugi już w tej inwestycji lokal pokazowy.

Tym razem jest to biuro o łącznej powierzchni ok. 80 m2, w ramach której wydzielony został gabinet, open space z sześcioma stanowiskami pracy, sala konferencyjna, sekretariat, WC oraz miejsce na archiwum lub kącik socjalny.
 
Projekt przygotowała oraz zrealizowała firma Office Projekt z Poznania. Zastosowane rozwiązania pozwoliły uzyskać jasną i ergonomiczną przestrzeń do pracy.
 
Serdecznie zapraszamy na prezentację lokalu. Aby umówić spotkanie z doradcą prosimy o kontakt z Biurem Sprzedaży:
Tel. 61 670 50 50
Email: sprzedaz@mondaydevelopment.pl
 
Biuro sprzedaży zdj. 1
 
Biuro sprzedaży zdj. 2
 
Biuro sprzedaży zdj. 3
 
Biuro sprzedaży zdj. 4
 
04.04.2017

Wiecha na Zielonym Sołaczu

Na budynku Apartamentów Zielony Sołacz zawisła już wiecha. Zgodnie z tradycją oznacza to zakończenie ważnego etapu budowy jakim są prace konstrukcyjne. Równie efektowne co postęp prac, jest tempo sprzedaży mieszkań. Ponad dwie trzecie lokali znalazło już swoich nabywców. Jeszcze pod koniec tego roku będą mogli oni odebrać klucze do nowych mieszkań. 

Apartamenty Zielony Sołacz to kameralny budynek mieszkalny położony bezpośrednio przy Parku Wodziczki. Obiekt położony jest na poznańskim Sołaczu – jednej z najbardziej cenionych i poszukiwanych lokalizacji mieszkaniowych w stolicy Wielkopolski. – Wiecha to zawsze przełomowy moment realizacji każdej inwestycji. Dalsze  prace nie są już tak spektakularne, ponieważ większość z nich toczy się wewnątrz budynku. Są jednak nie mniej ważne. – mówi Marta Marszałkowska, kierownik projektu w Monday Development. - Obecnie wewnątrz budynku wykonywane są ściany działowe oraz prace instalacyjne. Równolegle prowadzony jest montaż stolarki okiennej. – dodaje. Mieszkania mają trafić w ręce swoich właścicieli jeszcze w tym roku.

Inwestycja na Sołaczu spotkała się z ogromnym zainteresowaniem klientów. Świadczy o tym chociażby poziom sprzedaży mieszkań, który do momentu zawieszenia wiechy wyniósł ponad 70 proc. – Bardzo cieszy nas fakt, że nowa inwestycja trafiła w gusta nabywców. Zainteresowanie ofertą Zielonego Sołacza nie słabnie, co utwierdza nas w przekonaniu, że na rynku jest potrzeba zamieszkania w tego typu prestiżowych lokalizacjach – mówi Piotr Kasprowicz wiceprezes Monday Development. Mieszkania na Sołaczu wybierają osoby wymagające, ceniące piękno wypełniającej go architektury, a także wszechobecną zieleń. Uroku okolicy dodają klimatyczne kawiarnie i restauracje wtopione w przepiękne, parkowe tło. 

Nowoczesna koncepcja dwupiętrowego budynku to efekt pracy biura architektonicznego Art Space, a generalnym wykonawcą inwestycji jest Unibep S.A. W powstającej przy ul. Michała Drzymały inwestycji znajdzie się 61 lokali mieszkalnych o powierzchni od 28 do 71 mkw. Wśród nich przestronne 4-pokojowe apartamenty oraz komfortowe 2 i 3-pokojowe mieszkania. Lokale wypełnione będą naturalnym światłem dzięki zastosowaniu okien sięgających do samej podłogi. Wszystkie mieszkania posiadają przestronne balkony, które dzięki sąsiedztwu parku będą doskonałym miejscem codziennego wypoczynku. Warto zaznaczyć, że sam budynek zajmie nieco ponad 30 proc. działki. Jej pozostała część zagospodarowana będzie niezbędną infrastrukturą komunikacyjną oraz zielenią, będącą naturalnym połączeniem z otaczającym parkiem. 

Elementem niezwykłym, wyróżniającym Apartamenty Zielony Sołacz, będzie możliwość wyjścia na spacer z posesji bezpośrednio do sąsiadującego z inwestycją Parku Wodziczki, a stamtąd do znanego i popularnego wśród Poznaniaków Parku Sołackiego. Łącznie pobliskie tereny stanowią blisko 20 hektarowy klin miejskiej zieleni ze zróżnicowanym drzewostanem oraz bogactwem krzewów. Apartamenty Zielony Sołacz to atrakcyjna propozycja zarówno dla ceniących bliskość centrum miasta i możliwość odpoczynku w otoczeniu relaksującej zieleni, jak i dla miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu.

Zdj. z aktualności

02.12.2016

Zimowa promocja na miejsca postojowe na Osiedlu Hevelia

Nastała mroźna zima.  Odśnieżanie, odladzanie i rozgrzewanie samochodu przed podróżą to obowiązkowy element kazdego dnia. Nie wspominając o czasie spędzonym na poszukiwanie miejsca do zaparkowania wśród śnieżnych zasp.

Jeśli nie chcesz martwić się o swoje cztery kółka podczas zimnych i śnieżnych dni, zrób sobie prezent – kup miejsce postojowe w hali garażowej Osiedla Hevelia. Specjalnie na ten zimowy, świąteczny czas obniżamy cenę - teraz tylko 5 000 zł za miejsce!

Nie czekaj – w sprzedaży zostały już ostatnie wolne miejsca postojowe!

Skontaktuj się z doradcą już dziś:

Tel. 61 670 50 50

Email: sprzedaz@hevelia.pl

Hevelia aktualności

 
 
   
18.08.2016

Ruszyła rezerwacja mieszkań w inwestycji Apartamenty Zielony Sołacz

Miło nam poinformować, iż ruszył proces rezerwacji mieszkań w inwestycji Apartamenty Zielony Sołacz. To nowa, kameralna inwestycja przy ulicy Michała Drzymały na poznańskim Sołaczu.

Już teraz skorzystaj z wyszukiwarki mieszkań na Sołaczu, aby odnaleźć swoje wymarzone „M” w sąsiedztwie Parku Wodziczki.

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty zapraszamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży:

pod numerem telefonu   +48 61 670 50 50
lub mailowo na adres     sprzedaz@mondaydevelopment.pl

Nasi doradcy chętnie pomogą w doborze lokalu spełniającego Państwa oczekiwania.

Lepiej się pospieszyć - Apartamenty Zielony Sołacz to kameralny budynek oferujący tylko 61 mieszkań w Poznaniu.

Zachęcamy do skorzystania z przedsprzedażowej oferty cen mieszkań.

nowe mieszkania Sołacz Poznań

02.08.2016

Ostatnie mieszkanie na Osiedlu Hevelia sprzedane

Miło nam poinformować, iż ostatnie mieszkanie na Osiedlu Hevelia znalazło swojego właściciela. 

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi w ofercie realizacjami, już wkrótce zaprezentujemy nowe projekty.

 

20.05.2016

Zapraszamy do biura pokazowego w Quadro Office

Biurowiec Quadro Office daje wiele możliwości aranżacji oferowanych lokali. Dla tych, którzy nie potrafią sobie wyobrazić jak funkcjonalnie i nowocześnie urządzić własne biuro przygotowaliśmy małą podpowiedź – 64 m2 powierzchni biurowej a w niej gabinet, open space, sala konferencyjna, sekretariat oraz WC. Wszystko zaprojektowane i wykonane z należytą starannością przez firmę Office Projekt z Poznania. Ergonomia, czysta forma oraz nowoczesny styl cechują biuro pokazowe naszej inwestycji.

Zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży, aby umówić się na dogodny termin prezentacji:

Biuro Sprzedaży Monday Development

ul. Piątkowska 116, Poznań

Tel. 61 670 50 50

Email: sprzedaz@mondaydevelopment.pl

lokale biurowe Poznań

biura na sprzedaż Poznań Centrum

biurowiec Poznań Centrum

15.03.2016

Quadro Office z pozwoleniem na użytkowanie

Najnowszy projekt Monday Development, biurowiec Quadro Office, uzyskał pozwolenie na użytkowanie. Już niebawem w kameralnym budynku u zbiegu ulic Bóżniczej i Małe Garbary rozpoczną działalność nowi właściciele biur. 

Położony w samym sercu Poznania biurowiec Quadro Office to siedmiokondygnacyjny budynek, którego łączna powierzchnia użytkowa wynosi blisko 1200 mkw. Zastosowane połączenie stali i szkła wyróżnia budynek spośród okolicznej zabudowy i sprawia, że rewitalizowana obecnie pierzeja ulic Małe Garbary i Bóżniczej zyskuje na nowoczesności. Na parterze Quadro Office znajduje się lokal handlowy z doskonałą ekspozycją od strony ul. Małe Garbary. Na wyższych kondygnacjach powstały lokale biurowe o powierzchniach od 44 do 190 mkw. Oferowane w sprzedaży biura dostępne  są w cenie  już od 8200 zł za mkw.

W sąsiedztwie zrealizowanej inwestycji znajduje się kilka sądów, prokuratura i budynki administracji publicznej, przez co Quadro Office  doskonale nadaje się na siedziby kancelarii prawniczych, radcowskich czy notarialnych. Bliskość Starego Rynku z licznymi restauracjami i kawiarniami sprzyja spotkaniom biznesowym na mniej formalnym gruncie. 

powierzchnia biurowa na sprzedaż Poznań
 
 

 

13.01.2016

II etap Osiedla Czarnieckiego oddany do użytkowania

W grudniu 2015 zakończono budowę drugiego etapu Osiedla Czarnieckiego. Inwestycja położona u zbiegu ulic Roboczej i Stefana Czarnieckiego uzyskała pozwolenie na użytkowanie, a klucze do nowych mieszkań trafiły już do pierwszych właścicieli. Inwestorem osiedla jest spółka Unidevelopment S.A. realizująca projekt poprzez firmę  Monday Development S.A., która wchodzi w skład Grupy Unidevelopment. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Unibep S.A.

Osiedle Czarnieckiego to jeden z większych kompleksów mieszkaniowych realizowanych obecnie w Poznaniu. W trzech etapach budowy powstanie ponad 500 lokali o powierzchni od 23 do 77 mkw. Do użytku oddano już łącznie 373 z nich. Budowa I części inwestycji została zakończona w grudniu 2014 roku. Rok później pozwolenie na użytkowanie uzyskała kolejna z nich. Oba etapy cieszą się od początku budowy dużą popularnością wśród klientów.

Przystępna cena mieszkań sprawia, że duża część z nich kwalifikuje się do programu Mieszkanie dla Młodych. Atutem oferty jest także atrakcyjna lokalizacja, która pozwala w pełni korzystać z przywilejów życia w sercu miasta.

Z zamiarem zaspokojenia codziennych potrzeb mieszkańców, na parterze budynku, znajdującego się w pierwszej linii zabudowy, powstał zespół lokali użytkowych. W sprzedaży pozostały jeszcze 3 pomieszczenia z przeznaczeniem na handel lub usługi, o powierzchniach od 81 do 915 mkw. Wszystkie lokale posiadają wejścia bezpośrednio od ulicy, a także duże okna wystawowe. 

Osiedle Czarnieckiego to kolejne po Hevelii przedsięwzięcie Unidevelopment S.A. i Monday Development S.A. Obydwa osiedla wyróżnia wyjątkowa, nowoczesna architektura, charakteryzująca się dużymi przeszkleniami i funkcjonalnie rozplanowaną przestrzenią.

mieszkania Poznań Wilda os. Czarnieckiego

 

18.12.2015

Monday Development wspiera akcję Deweloperzy Dzieciom 

21 grudnia na terenie Term Maltańskich odbędzie się akcja charytatywna Deweloperzy Dzieciom, wpierana przez poznańskich deweloperów i lokalne media. Okres świąteczny to doskonały czas, aby spojrzeć poza horyzont codziennej działalności i podzielić się radością zbliżającego się magicznego okresu z innymi. Dlatego chętnie włączyliśmy się w wydarzenie skierowane do najmłodszych mieszkańców poznańskich domów dziecka, chcąc podarować im odrobinę przedświątecznego nastroju.

deweloperzy dzieciom - baner reklamowy

27.11.2015

Jeszcze piękniej przy poznańskiej Hevelii

W ubiegłym tygodniu ogłoszono wyniki głosowania Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2016.

W kategorii projektów dzielnicowych na Grunwaldzie drugie miejsce zajęła nowa koncepcja Parku Astronomicznego przy Obserwatorium.

Oznacza to, że już niebawem duży pas zieleni sąsiadujący bezpośrednio z Osiedlem Hevelia zostanie gruntownie zrewitalizowany. Plany zakładają uporządkowanie zieleni, nasadzenie drzew i krzewów oraz zamontowanie ławek. Park będzie sprawował także funkcję edukacyjną – koncepcja zakłada stworzenie ścieżek tematycznych przedstawiających informacje o wszechświecie, w którym żyjemy.

Nowy projekt z pewnością przypadnie do gustu mieszkańcom Osiedla Hevelia. Park Astronomiczny będzie stanowił wspaniałą propozycję spędzenia popołudnia na świeżym powietrzu.

 

 22.12.2013

 Monday Development SA deweloperem 2013 roku!


Monday Development SA deweloperem 2013 roku

Z przyjemnością informujemy, że zostaliśmy nagrodzeni przez Gazetę Finansową oraz miesięczniki Gentleman i Home&Market. W specjalnym raporcie DEWELOPER ROKU 2013,w którym wyróżnione zostały najbardziej atrakcyjne firmy i inwestycje na polskim rynku nieruchomości, Monday Development opisany został jako dynamicznie rozwijająca się firma, realizująca ciekawe architektonicznie projekty. Szczególną uwagę jury zwróciła inwestycja Kamienica Wildecka.

Z treścią całego raportu można zapoznać się tu: Deweloper Roku 2013-pobierz PDF

 

21.10.2013

Kamienica Wildecka nominowana do nagrody Jana Baptysty Quadro

Z przyjemnością informujemy, iż ukończona pod koniec ubiegłego roku Kamienica Wildecka została nominowana do nagrody Jana Baptysty Quadro za na najlepszy projekt architektoniczny w 2012 r w Poznaniu.

Statuetka Jana Baptysty Quadro ustanowiona została nagrodą w 1999 roku. Przyznawana jest przez Prezydenta miasta Poznania, za najlepszą realizację architektoniczną w stolicy Wielkopolski. W środowisku architektów nagroda uznawana jest za prestiżową, gdyż statuetka Jana Baptysty Quadro jest najważniejszym wyróżnieniem dla architekta działającego twórczo i realizującego swoje dzieła w Poznaniu.

 

19.10.2013

Monday Development SA nominowana do godła "Deweloper Roku 2013"

Jest nam miło poinformować, że nasza firma została nominowana do godła "Deweloper Roku 2013". Nominacja jest potwierdzeniem jakości zrealizowanych inwestycji, ich wyjątkowej architektury oraz standardu, spełniającego oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Kamienica Wildecka Poznań

 

19.02.2013

Zostaliśmy uhonorowani nagrodą JAKOŚĆ ROKU 2012!

Zostaliśmy uhonorowani nagrodą JAKOŚĆ ROKU 2012

Z przyjemnością informujemy, że firma Monday Development SA została uhonorowana nagrodą JAKOŚĆ ROKU 2012.

Program JAKOŚĆ ROKU to największy projakościowy konkurs w Polsce. Jego organizatorami są Public PR, Biznes Raport i Economy Life Today a patronami medialnymi Dziennik Gazeta Prawna i TV Biznes. Aby zdobyć tytuł, trzeba spełnić wyśrubowane normy jakościowe opracowane przez niezależne grono ekspertów z Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji.

Nagroda dla Monday Development została przyznana w uznaniu wysokiego standardu realizacji budynku biurowego Piątkowska 116. Niezmiernie cieszymy się, że nasze codzienne wysiłki w tworzeniu dla klientów obiektów wyróżniających się nowoczesną architekturą oraz dbałością o poziom wykonania, zostały docenione.

 

27.05.2011

Z przyjemnością informujemy, że przenieśliśmy biuro do wybudowanego przez nas biurowca Piątkowska 116.

Nasz nowy adres to:
Monday Development
ul. Piątkowska 116
60-649 Poznań.

Pozostałe dane kontaktowe pozostają bez zmian.

 

25.03.2011

W kwietniowym wydaniu miesięcznika "Gazeta Inwestor" ukazał się artykuł pt. "Skyscrapercity - forum rywalizacji architektonicznej" omawiający najciekawsze budynki w różnych miastach Polski. W Poznaniu wśród docenionych znalazł się również budynek Monday Development.:   "W gronie inwestycji biurowych duże uznanie zdobywa budynek przy Piątkowskiej 116. Kumuluje on w sobie wszystko co najlepsze w światowej architekturze: czyste i czytelnie zastosowane kolory, dobre rozwiązania przestrzenne, przyjazne gabaryty". /źródło: Gazeta Inwestor 04/2011/

 

21.02.2011 

Monday Development otrzymał III nagrodę w kategorii Excellent Servicena targach mieszkaniowych Nowy Adres, które odbyły się w dniach 19-20 lutego 2011 w Poznaniu