Logo Monday Development

Mieszkania z ogródkiem - dlaczego to dobry wybór?

mieszkanie

Mieszkanie z ogrodem ale w bloku? Czemu nie! Mieszkania z ogródkiem to nieruchomości, które w ostatnich latach cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Sprawdź, dlaczego tak wiele osób wybiera mieszkania z ogrodem - może dołączysz do ich grona?

Coraz większa dostępność mieszkań z ogrodem na parterze

Mieszkania z ogródkiem w centrum są kompromisem pomiędzy domem z ogrodem a mieszkaniem w centrum. Są coraz popularniejsze, zwiększa się także ich dostępność. Obecnie deweloperzy uwzględniają zainteresowanie inwestorów i rzadko która nowo powstała inwestycja nie przewiduje dodatkowej powierzchni w postaci balkonu, loggii czy właśnie ogródka w przypadku mieszkania na parterze.

Mieszkanie z ogródkiem to relaks w centrum miasta

Chcesz mieć kawałek własnej zieleni, ale nie chcesz rezygnować z mieszkania w mieście? Mieszkanie z ogródkiem jest rozwiązaniem, które przypadnie Ci do gustu! Mały ogródek na parterze w bloku przynależny do mieszkania to coraz częściej wybierany rodzaj nieruchomości. Deweloperzy oferują lokale z prywatnym ogródkiem o różnej powierzchni i układzie - zarówno kawalerki, jak i dwu-, trzy- lub wielopokojowe. Dzięki bogatej ofercie dostępnych na rynku pierwotnym mieszkań na parterze z ogródkiem, mogą z niej skorzystać zarówno seniorzy, rodziny z dziećmi czy studenci. Mały ogródek przy bloku może spełniać funkcję strefy relaksu, prywatnego placu zabaw czy ogródka warzywnego.

Zalety mieszkań z ogrodem

Zalet wynikających z posiadania mieszkania z ogrodem jest wiele - najważniejsze z nich to:

  1. cena - ogrod nie wlicza się do powierzchni lokalu
  2. większa wygoda użytkowania,
  3. dodatkowa przestrzeń do wypoczynku.

Mieszkania na parterze to wygodne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi i seniorów

Brak schodów i wejście do mieszkania blisko wejścia do budynku to elementy, które mogą być decydującym czynnikiem przemawiającym za inwestycją w mieszkanie na parterze z ogródkiem dla rodziny z małymi dziećmi czy też osób starszych. Są one po prostu wygodniejsze jeśli chodzi o codzienne użytkowanie - łatwiej jest wprowadzić wózek czy też pokonać dystans, szczególnie, jeśli w bloku nie ma windy.

Ogródek przy mieszkaniu na parterze to dodatkowa przestrzeń

Choć balkony i loggie to atrakcyjne rozwiązanie, to wiele osób mając wybór, zdecydowałaby się jednak na własny ogródek. Przestrzeń ogródka jest często większa i bardziej komfortowa - prywatność zapewnić mogą nasadzenia, które skutecznie zasłonią ogródek z zewnątrz.

Nowoczesne mieszkania z ogródkiem w centrum Poznania

Szukasz mieszkania w bloku z małym ogródkiem? Sprawdź ofertę Monday Development: mieszkania na poznańskich Jeżycach - inwestycja Fama Jeżyce lub mieszkania na poznańskim Grunwaldzie - inwestycja Bookowska 18! Obie lokalizacje cieszą się pozytywnymi opiniami - znajdują są dość blisko centrum, dzięki czemu zapewniają bogatą ofertę gastronomiczną czy kulturalną ale jednocześnie ciszę i komfort. Wybierz mieszkanie w Poznaniu - w ofercie dewelopera znajdują się mieszkania z ogrodem zróżnicowane pod względem powierzchni i układu.