Logo Monday Development

Ostatni etap osiedla Nowych Kosmonautów zrealizowany!

Zgodnie z planem zakończyliśmy budowę jednej z największych inwestycji na poznańskich Winogradach! Łącznie na osiedlu Nowych Kosmonautów powstały 344 mieszkania. Rozpoczynamy przekazywanie kluczy mieszkańcom do lokali w trzecim – ostatnim etapie inwestycji.

 

Trzy nowe, strzeliste budynki stały się charakterystycznym punktem u zbiegu ulic Serbskiej i Naramowickiej. Nowoczesne i funkcjonalne osiedle z przestrzenią handlowo-usługową na parterze i ciekawym muralem stworzonym przez studentów ASP uzupełniło architekturę Winograd. Uzyskanie prawomocnego pozwolenia na użytkowanie dla ostatniego z etapów inwestycji oznacza zakończenie realizacji całego osiedla. Nowych Kosmonautów to jedna z największych inwestycji w portfelu naszej spółki. By zakończyć całą inwestycję i oddać do użytku 344 lokale potrzebowaliśmy zaledwie 26 miesięcy. Efektywne zarządzanie procesem budowy pozwoliło w pełni wywiązać się z zadeklarowanych klientom terminów i zakończyć projekt zgodnie z zakładanym harmonogramem, pomimo pandemii COVID-19.

Choć sprzedaż mieszkań w inwestycji powoli dobiega końca, zainteresowani szybką przeprowadzką do nowego lokum w ofercie wciąż znajdą atrakcyjne rozkłady od 2 do 4 pokoi. Co istotne wszystkie mieszkania, które pozostały w ofercie na osiedlu Nowych Kosmonautów, można obejrzeć na żywo po wcześniejszym umówieniu spotkania z doradcą. Do dyspozycji klientów pozostawiamy również architekta wnętrz wraz z atrakcyjnymi pakietami wykończenia lokali pod klucz, co z pewnością znacząco przyspieszy proces adaptacji mieszkania.

Na właścicieli, którzy zdecydowali się lub dopiero zdecydują zamieszkać w lokalach położonych na ostatnich kondygnacjach osiedla Nowych Kosmonautów czeka niesamowity widok na rozległą panoramę miasta. Ponadto, troszcząc się o komfort przyszłych mieszkańców, podczas realizacji projektu podjęliśmy się modernizacji znajdującego się tuż przy osiedlu przystanku autobusowego. Przebudowaliśmy również  fragment ulicy Serbskiej, dzięki czemu powstał nowy pas ruchu i wjazd na osiedle.

Nowych mieszkańców inwestycji przyciąga tu nie tylko nowoczesna forma osiedla ale i bogate zaplecze handlowo-usługowe istniejące w okolicy. Mamy tutaj bardzo bliskie sąsiedztwo sklepów, szkół, przedszkoli, a także domu kultury. Nie bez znaczenia jest również dobrze rozwinięta infrastruktura komunikacyjna, która dodatkowo poszerzy się dzięki budowanej linii tramwajowej na Naramowice, a także liczne ścieżki rowerowe z pobliską Wartostradą na czele.

Nowych Kosmonautów zakończenie realizacji Serbska

Nowych Kosmonautów zakończenie realizacji dziedziniec

Nowych Kosmonautów zakończenie realizacji wieczór

Przeczytaj też: