Logo Monday Development

Dlaczego warto wybrać nowe mieszkanie?

Nowe mieszkanie brzmi jak marzenie? A może masz wątpliwości i nie wiesz, czy faktycznie postawić na zakup nowego mieszkania od dewelopera? W tym tekście przedstawimy Ci zalety tej decyzji. Sprawdź, dlaczego rynek pierwotny to najlepsza opcja!

Nowe mieszkania oznaczają dostęp do licznych ofert

Nowa inwestycja – np. rozbudowane osiedle – to kilkadziesiąt lub nawet kilkaset mieszkań, na które możesz się zdecydować. Do wyboru masz kawalerkę albo mieszkanie 2,3,4 i 5-pokojowe; lokal z balkonem albo tarasem lub ogródkiem. Masz dużo możliwości, dzięki czemu możesz kupić nowe mieszkanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Lokal na rynku pierwotnym nowoczesne i przyjazne otoczenie

Nieruchomość z rynku pierwotnego zlokalizowana jest zwykle w nieprzypadkowej części miasta. Inwestycja powstaje tam, gdzie jest dostęp do punktów handlowo-usługowych i sprawna komunikacja miejska. Dzielnica z nowymi mieszkaniami tętni życiem lub przeciwnie jest oazą spokoju dla osób, które po pracy chcą odpocząć od zgiełku miasta.

Jeśli np. przeglądasz nowe mieszkania Poznań, zwróć uwagę na osiedle Fama Jeżyce. Jest ono zaprojektowane zgodnie z koncepcją 15-minutowego miasta. Według niej punkty codziennych potrzeb (np. apteka, sklep spożywczy, park i drogeria) powinny znajdować się w odległości 15-minutowego spaceru. Poza tym samo osiedle jest odrębną częścią dzielnicy. Przyjazna infrastruktura, zielone elementy we wspólnej przestrzeni, ogródek przy mieszkaniach na parterze i całodobowy monitoring zapewniają komfort i bezpieczeństwo.

Nowe mieszkanie a dowolność aranżacji wnętrza

Nowe mieszkania na sprzedaż mają jeszcze jedną zaletę. Możesz je urządzić dokładnie tak, jak chcesz. Decydujesz o stylu aranżacji, wprowadzasz meble, które naprawdę Ci się podobają po prostu budujesz swój azyl. Jesteś pierwszym właścicielem i rozpoczynasz nową historię! Aby zaoszczędzić czas na remoncie, możesz wybrać usługę wykończenia mieszkania pod klucz. W tym celu warto spotkać się z projektantem, wybrać pakiet usługi, podpisać umową, zapłacić i odebrać wymarzone mieszkanie w umówionym terminie!

Kupno nowego mieszkania ma uporządkowany status prawny

Kiedy decydujesz się na nowe mieszkanie od sprawdzonego dewelopera, masz pewność, że przejdziesz bezpiecznie przez cały proces zakupu nieruchomości. Lokal ma uporządkowany status prawny, więc nie musisz obawiać się sytuacji, takich jak np. niezgodności w zapisach księgi wieczystej. Nie jest to oczywista kwestia w przypadku zakupu mieszkania z rynku wtórnego. Jeśli szukasz oferty zaufanej firmy, sprawdź, co oferuje deweloper Poznań.

Nowe mieszkania Poznań

Nowe mieszkania z rynku pierwotnego podsumowanie

Spośród różnych ogłoszeń, warto wziąć pod uwagę mieszkania z rynku pierwotnego. Nowe mieszkanie to dostęp do większej liczby ofert, możliwość dowolnej aranżacji wnętrza i codzienność w przyjaznym otoczeniu. Inwestycja mieszkaniowa Fama Jeżyce to przykład nowoczesnej, interesującej oferty dla każdego.

Przeczytaj też: