Logo Monday Development

Ruszyła budowa 3. etapu inwestycji Fama Jeżyce

Rozpoczęliśmy budowę 3. etapu osiedla na poznańskich Jeżycach. Teren budowy został wygrodzony i zabezpieczony, trwają prace ziemne. Zespół Generalnego Wykonawcy – Unibep S.A. wykonuje aktualnie ściankę szczelinową oddzielającą południową część osiedla od sąsiadującej zabudowy.

Trwa sprzedaż rezerwacyjna mieszkań. W ofercie znajdują się mieszkania zróżnicowane pod względem metrażu. Zarówno osoby poszukujące mniejszych lokali, jak i ci, którzy planują przeprowadzkę do większego mieszkania znajdą tu dla siebie idealną przestrzeń. Zadbaliśmy o to, by do każdego mieszkania przynależała powierzchnia dodatkowa: balkon, loggia, taras lub ogródek.

3. etap inwestycji składa się z dwóch budynków. Pierwszy – większy – wyróżnia się mieszkaniami o atrakcyjnych układach oraz ciekawie zaprojektowaną elewacją. Zastosowanie klinkieru oraz drewna urozmaici wygląd budynku. W sumie znajdą się w nim 322 mieszkania, o metrażach od 25 do 85 mkw.

W mniejszym – kameralnym budynku – znajdzie się 47 mieszkań, o metrażach od 31 do 97 mkw. To idealne rozwiązanie dla osób ceniących podwyższony standard wykończenia: wysokość mieszkań będzie ponadstandardowa – wyniesie 270 cm. Na dachu budynku powstaną przestronne tarasy, a elewacja będzie miała nowoczesny, industrialny charakter.

Mieszkańcy docenią z pewnością przestrzenie wspólne zaprojektowane z myślą o najmłodszych: dla nich powstaną bezpieczne place zabaw. Oryginalna zieleń oddzieli miejsca wspólne od prywatnych ogródków, a ponadto podkreśli kameralny charakter dziedzińców.

Zadbaliśmy również o wygodę lokatorów: na terenie osiedla znajdą się stacje WIFI, ładowarka do telefonów, a także stojaki rowerowe i stacja naprawy rowerów. W podziemnym garażu będzie można wygodnie zaparkować auto, a w lokalach usługowych zlokalizowanych na parterze większego budynku – szybko zrobić zakupy lub odebrać paczkę z paczkomatu.

Zależało nam na tym, by kolejny etap Famy Jeżyce wpisywał się w klimat dzielnicy: by był miejscem nowoczesnym, a jednocześnie zawierał elementy historyczne, jak na przykład zaokrąglone narożniki balkonów. By sprzyjał relaksowi oraz aktywnemu spędzaniu czasu na świeżym powietrzu i budowaniu sąsiedzkich relacji. Wiemy, że każdy kto zamieszka na Famie, będzie czuł się tu swobodnie i komfortowo.