Logo Monday Development

Sprzedaż mieszkań na osiedlu Nowych Kosmonautów została zakończona

Wszystkie 344 mieszkania umiejscowione w trzech nowych budynkach u zbiegu ulic Naramowickiej i Serbskiej zostały sprzedane.

Budowa osiedla trwała ponad 2 lata i przebiegała zgodnie z harmonogramem. Inwestycję z pewnością wyróżnia lokalizacja – dzielnica Winogrady oferuje bogatą infrastrukturę wraz z szeroką ofertą handlowo-usługową. Na uwagę zasługuje bliskość terenów zielonych: Parku Cytadela, Wartostrady, czy Parku Szelągowskiego. Tuż obok Nowych Kosmonautów budowana jest linia tramwajowa na Naramowice, która dodatkowo poprawi możliwości komunikacyjne tej części miasta.

Nowoczesna architektura osiedla to m.in. duża ilość przeszkleń, zapewniająca doskonałe naświetlenie mieszkań. Umiejscowienie budynków na skraju dawnego osiedla zapewnia mieszkańcom wspaniały widok na panoramę Poznania, szczególnie imponujący z wyższych kondygnacji. Wszystkie mieszkania wyposażyliśmy w miejsca do wypoczynku – balkony, loggie, tarasy bądź ogródki. Pod inwestycją wybudowana została podziemna hala garażowa.

Na dziedzińcu powstał kolorowy plac zabaw dla najmłodszych, ozdobiony kosmicznym muralem o powierzchni ponad 150 m kw.

Właścicielom dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyli oraz gratulujemy wyboru korzystnej oferty na poznańskim rynku nieruchomości.
Wszystkich zainteresowanych kupnem mieszkania w Poznaniu zachęcamy do zapoznania się naszymi pozostałymi inwestycjami. Należy do nich Fama Jeżyce.
 

Przeczytaj też: