Logo Monday Development

Bookowska 18

bookowska

ul. Bukowska 18, Poznań

Atrakcyjna lokalizacja
w samym centrum miasta
Kameralny park
przy inwestycji
Bezpieczeństwo
dzięki kontroli dostępu
Wygodne rozwiązania
dla komfortu mieszkania
Aktualności
Bookowska 18 - budowa nabiera tempa
Nowoczesne rozwiązania, sąsiedztwo zieleni i doskonała lokalizacja blisko centrum miasta. Tak przedstawia się jedna z naszych najnowszych inwestycji…
Bookowska 18 - to będzie mieszkaniowy bestseller
Pomiędzy ulicami Bukowską i Grunwaldzką, w samym centrum Poznania, powstanie nasz najnowszy projekt mieszkaniowy. Bookowska 18 to położona pośród…

Kontakt

61 670 50 50
bookowska18 [at] monday.pl
Biuro sprzedaży

ul. Piątkowska 116
60-649 Poznań

Przesyłając wiadomość zapoznaj się z Polityką prywatności (ochrony danych osobowych).

Jeśli dodatkowo chcesz otrzymywać od nas na stałe również inne oferty, możesz również wyrazić zgody:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Monday Development sp. z o.o. drogą elektroniczną na mój adres e-mail ofert sprzedaży i najmu lokali oferowanych przez Monday Development sp. z o.o. oraz inne podmioty z grupy Monday Development.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Monday Development sp. z o.o. drogą telefoniczną na mój numer telefonu (połączenia telefoniczne, wiadomości SMS/MMS) ofert sprzedaży i najmu lokali oferowanych przez Monday Development sp. z o.o. oraz inne podmioty z grupy Monday Development.

W przypadku wyrażenia którejkolwiek zgody, przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia każdej z nich w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie zgody przed jej cofnięciem.