Logo Monday Development

Małe mieszkania na sprzedaż Poznań

Nieustannie udowadniamy, że małe mieszkania, podobnie jak większe lokale dostępne u nas na sprzedaż, również mogą być funkcjonalne. Są wygodne w codziennym użytkowaniu, a przede wszystkim nie wymagają dodatkowych przeróbek. To idealne rozwiązanie dla singli, ale także dla par szukających nieruchomości na dobry początek.

Oferujemy jednak nie tylko małe mieszkania, ale również większe lokale mieszkalne na sprzedaż. Zarówno te pierwsze, jak i drugie są idealną inwestycją na przyszłość. Propozycje od dewelopera Monday Development świetnie wpisują się w potrzeby aktywnie żyjących osób, ponieważ tworzymy budynki w atrakcyjnych lokalizacjach, a więc tam, skąd blisko jest do ulubionych kawiarni, czy na spotkania z przyjaciółmi.

Tworzymy nie tylko małe mieszkania na sprzedaż – tam, gdzie tego potrzebujesz

Przeglądasz ogłoszenia i nie możesz znaleźć idealnego dla Ciebie małego mieszkania na sprzedaż? A może lepszym rozwiązaniem będzie zakup nieco większego lokalu z myślą o przyszłości?

Jako deweloper z Poznania tworzymy inwestycje doskonale wpisujące się w rytm miasta i potrzeby jego mieszkańców. Bookowska 18 to propozycja dla tych, którzy docenią fakt, że w bezpośrednim sąsiedztwie praktycznie nie znajduje się żadna inna zabudowa mieszkalna. Z kolei Fama Jeżyce jest inwestycją dla osób, które pokochają bliskość Parku Sołackiego w odległości spaceru. W obu tych lokalizacjach dostępne są idealnej wielkości mieszkania na sprzedaż – od dewelopera dbającego o Twój komfort.

Urządzamy duże i małe mieszkania w Poznaniu – tak, jak chcesz

Poznań to świetne miejsce do życia. Nasze inwestycje są natomiast doskonałym połączeniem przyjemności bycia blisko centrum miasta i praktycznych rozwiązań. Sprawdź, jakie nowe mieszkania w Poznaniu aktualnie oferujemy. Zależy Ci na dodatkowych udogodnieniach? Realizujemy również mieszkania pod klucz, dzięki czemu możliwa będzie przeprowadzka do gotowych, pięknie urządzonych czterech kątów. Niezależnie od tego, czy szukasz dużego, czy małego mieszkania, zaaranżujemy je tak, żeby żyło Ci się wygodnie.

Sprawdź też:

Mieszkania dla:

seniorów, młodych par, singli, rodzin, studentów, rodziny

Mieszkania z:

placem zabaw, tarasem, widokiem na Poznań, balkonem, podziemnym parkingiem, ochroną i monitoringiem Poznań, schowkiem lokatorskim i rowerownią, na osiedlu zamkniętym, ogrodem, aneksem kuchennym, kuchnią, parkingiem, blisko zieleni

Mieszkania w różnych lokalizacjach:

Piątkowo, Naramowice, Jeżyce, Dąbrowskiego, Winogrady, mieszkanie blisko centrum, nowe mieszkania w centrum

Mieszkania o zróżnicowanym metrażu:

kompaktowe, duże mieszkania, małe mieszkania, małe mieszkania na sprzedaż, kawalerki, mieszkania jednopokojowemieszkania dwupokojowe, mieszkania trzypokojowe, mieszkania czteropokojowe.

Mieszkania o zróżnicowanej charakterystyce:

mieszkania deweloperskie, komfortowe mieszkania, nowoczesne mieszkania, przestronne mieszkania, funkcjonalne mieszkania, luksusowe mieszkania, stylowe mieszkania

I inne:

mieszkania pod inwestycję, mieszkanie od projektu do wykończenia, mieszkania pod klucz, mieszkania w stanie surowym, mieszkania z rynku pierwotnego, nowe mieszkania na sprzedaż, mieszkania od dewelopera, deweloper Poznań, wiarygodny deweloper Poznań