Logo Monday Development

Wiarygodny deweloper Poznań

Planujesz zakup mieszkania? To ważna i duża inwestycja, a wiarygodny deweloper to połowa sukcesu do powodzenia transakcji. Jak sprawdzić dewelopera? Wykorzystaj Internet, sprawdź opinie innych, a także Krajowy Rejestr Sądowy. Pamiętaj też o zapoznaniu się z prospektem informacyjnym, który każdy wiarygodny deweloper ma obowiązek przygotować, a z którego dowiesz się niezbędnych informacji o wybranej inwestycji. Dzięki tym krokom kupowanie mieszkania od dewelopera staje się w pełni bezpieczną inwestycją. Dokładnie taką, jaką oferuje sprawdzony deweloper z Poznania Monday Development.

Twój wiarygodny deweloper, czyli Monday Development

Monday Development to sprawdzony deweloper, który na rynku nieruchomości działa już od 2003 roku, oddając do użytku nowe mieszkania w Poznaniu oraz powierzchnie biurowe. Współpracując z jedną z największych firm budowlanych w Polsce, tworzy rozwiązania przystosowane do zróżnicowanych potrzeb mieszkańców, cechujące się oryginalną architekturą, optymalną jakością wykonania, a wszystko to w zgodzie z trendami, czego potwierdzeniem jest m.in. nominacja do nagrody im. Jana Baptysty Quadro za jeden z projektów realizowanych na poznańskiej Wildzie.

Wielu zadowolonych mieszkańców przekonało się, że Monday Development to sprawdzony, wiarygodny deweloper. Tworzymy komfortowe mieszkania, w których żyje się wygodnie oraz przestrzenie sprzyjające efektywnej pracy. Stawiamy inwestycje z myślą o satysfakcji różnych grup klientów.

Skontaktuj się z naszym biurem i przekonaj się, że z nami kupowanie mieszkania od dewelopera to dobry wybór. Monday Development to Twój sprawdzony deweloper z Poznania!

Sprawdź też