Logo Monday Development

Sprawdzony i wiarygodny deweloper

Planujesz zakup mieszkania? To ważna i duża inwestycja, a wiarygodny deweloper to połowa sukcesu do powodzenia transakcji. Jak sprawdzić dewelopera? Wykorzystaj Internet, sprawdź opinie innych, a także Krajowy Rejestr Sądowy. Pamiętaj też o zapoznaniu się z prospektem informacyjnym, który każdy wiarygodny deweloper ma obowiązek przygotować, a z którego dowiesz się niezbędnych informacji o wybranej inwestycji. Dzięki tym krokom kupowanie mieszkania od dewelopera staje się w pełni bezpieczną inwestycją. Dokładnie taką, jaką oferuje sprawdzony deweloper z Poznania Monday Development.

Twój wiarygodny deweloper, czyli Monday Development

Monday Development to sprawdzony deweloper, który na rynku nieruchomości działa już od 2003 roku, oddając do użytku nowe mieszkania w Poznaniu oraz powierzchnie biurowe. Współpracując z jedną z największych firm budowlanych w Polsce, tworzy rozwiązania przystosowane do zróżnicowanych potrzeb mieszkańców, cechujące się oryginalną architekturą, optymalną jakością wykonania, a wszystko to w zgodzie z trendami, czego potwierdzeniem jest m.in. nominacja do nagrody im. Jana Baptysty Quadro za jeden z projektów realizowanych na poznańskiej Wildzie.

Wielu zadowolonych mieszkańców przekonało się, że Monday Development to sprawdzony, wiarygodny deweloper. Tworzymy komfortowe mieszkania, w których żyje się wygodnie oraz przestrzenie sprzyjające efektywnej pracy. Stawiamy inwestycje z myślą o satysfakcji różnych grup klientów.

Skontaktuj się z naszym biurem i przekonaj się, że z nami kupowanie mieszkania od dewelopera to dobry wybór. Monday Development to Twój sprawdzony deweloper z Poznania!

Sprawdź też:

Mieszkania dla:

seniorów, młodych par, singli, rodzin, studentów, rodziny

Mieszkania z:

placem zabaw, tarasem, widokiem na Poznań, balkonem, podziemnym parkingiem, ochroną i monitoringiem Poznań, schowkiem lokatorskim i rowerownią, na osiedlu zamkniętym, ogrodem, aneksem kuchennym, kuchnią, parkingiem, blisko zieleni

Mieszkania w różnych lokalizacjach:

Piątkowo, Naramowice, Jeżyce, Dąbrowskiego, Winogrady, mieszkanie blisko centrum, nowe mieszkania w centrum

Mieszkania o zróżnicowanym metrażu:

kompaktowe, duże mieszkania, małe mieszkania, małe mieszkania na sprzedaż, kawalerki, mieszkania jednopokojowemieszkania dwupokojowe, mieszkania trzypokojowe, mieszkania czteropokojowe.

Mieszkania o zróżnicowanej charakterystyce:

mieszkania deweloperskie, komfortowe mieszkania, nowoczesne mieszkania, przestronne mieszkania, funkcjonalne mieszkania, luksusowe mieszkania, stylowe mieszkania

I inne:

mieszkania pod inwestycję, mieszkanie od projektu do wykończenia, mieszkania pod klucz, mieszkania w stanie surowym, mieszkania z rynku pierwotnego, nowe mieszkania na sprzedaż, mieszkania od dewelopera, deweloper Poznań, wiarygodny deweloper Poznań