Logo Monday Development

Mieszkania z rynku pierwotnego Poznań

Pragniesz mieszkać blisko tętniących życiem ulic, ale w swoich czterech ścianach chcesz czuć spokój i bezpieczeństwo? Mieszkania z rynku pierwotnego gwarantują jedno i drugie. Pomyśl, jak stworzyć przytulny balkon na najwyższym piętrze, aby poczuć się jak na egzotycznych wakacjach. Spędzaj czas z rodziną pośród zieleni i poznawaj nowych sąsiadów, gawędząc z nimi na dziedzińcu czy w miejscach wypoczynku.

Mieszkania z rynku pierwotnego Monday Development to więcej niż inwestycja

Monday Development tworzy nowoczesne mieszkania z rynku pierwotnego w tych miejscach Poznania, w których tętni życie. Wiesz, co wyróżnia nasze inwestycje? Oryginalna architektura tworząca nowoczesną przestrzeń w zastanej okolicy. Wolisz przestronną aranżację z ogromnym balkonem czy skusi Cię podwyższony standard w kameralnym wydaniu? Osobom, które nie chcą zmagać się z urządzaniem wnętrz, oferujemy mieszkania pod klucz jedno-, dwu-, trzy- lub czteropokojowe.

Jako deweloper z Poznania projektujemy również przestrzenie wspólne dla mieszkańców, z miejscami, gdzie można wypocząć, porozmawiać. Nasze nowe mieszkania w Poznaniu z rynku pierwotnego to także bliskość kultury i rozrywki. W upalny dzień kupisz dzieciom pyszne, naturalne lody. Na drinka wybierzesz się do jednej z klimatycznych restauracji znajdujących się w okolicy. Mając ochotę na kawałek wyśmienitego sernika wstąpisz do przytulnej kawiarenki. 

Czegóż chcieć więcej? Postaw na coś więcej niż mieszkanie z rynku pierwotnego. Postaw na intrygującą okolicę zlokalizowaną nieopodal serca miasta, znakomitą infrastrukturę handlowo-usługową oferującą najlepsze miejsca do relaksu i wyjątkowe lokale gastronomiczne. Postaw na nowoczesność, komfort i spokój. Tu jest Twój dom.

Sprawdź też: