Logo Monday Development

Mieszkania Poznań Naramowice

Marzy Ci się mieszkanie w spokojnej okolicy i jednocześnie niedaleko centrum? Mieszkania na Naramowicach, choć nowe i atrakcyjne, to zbyt daleko centrum Poznania, z kolei samo serce miasta to dla Ciebie za duży zgiełk? Znacznie bliżej centrum niż mieszkania na poznańskich Naramowicach, ale wciąż nie w samym śródmieściu, czekają na swoich właścicieli mieszkania na Winogradach. To nowe lokale, od poznańskiego dewelopera Monday Development, zaprojektowane z myślą o komforcie mieszkańców. Przestronne kawalerki oraz funkcjonalne mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe, dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań zapewniają optymalną wygodę codziennego użytkowania. Z kolei lokalizacja inwestycji pozwala na swobodny dostęp do centrum i pozostałych części miasta, usług, terenów rekreacyjnych. Wybierz mieszkanie w pobliżu spokojnych Naramowic i jednocześnie bądź blisko centrum Poznania. 

Mieszkanie przy skrzyżowaniu Naramowickiej i Serbskiej? Czemu nie!

Mieszkania na sprzedaż przy zbiegu ulic Naramowickiej i Serbskiej w Poznaniu to nowoczesna inwestycja. Na mieszkańców czeka funkcjonalne wnętrze, opcja wykończenia mieszkania pod klucz i atrakcyjna lokalizacja. Nowe mieszkania na osiedlu Winogrady znajdują się w spokojnej okolicy, dogodnie skomunikowanej z centrum Poznania. Zapewniają mieszkańcom wygodę podczas dni spędzanych w swoich wymarzonych czterech kątach oraz podczas codziennych podróży do szkoły czy pracy. A wyjście do kina, restauracji, pubu, na kręgle, czy na zakupy do galerii? Mieszkania przy Naramowickiej/Serbskiej zapewniają szybki dostęp do wszelkich udogodnień, jakie oferuje centrum Poznania, jednocześnie dbając o komfortowe warunki życia na co dzień.

Chcesz wiedzieć więcej o nowych mieszkaniach w Poznaniu od Monday Development dostępnych na sprzedaż? Skontaktuj się z nami.

Sprawdź też: