Logo Monday Development

Mieszkania Poznań Naramowice

Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, ale blisko centrum? Mieszkania na Naramowicach, choć nowe i atrakcyjne, to znajdują się zbyt daleko od centrum Poznania. Z drugiej strony samo serce miasta może dla Ciebie oznaczać za duży zgiełk. Znacznie bliżej centrum niż na poznańskich Naramowicach, ale wciąż nie w samym centrum, czekają na swoich właścicieli mieszkania na Winogradach. To nowe nieruchomości na sprzedaż, które zaprojektowaliśmy z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców. Dzięki przemyślanym planom przestronne kawalerki oraz funkcjonalne mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe zapewniają wygodę, której potrzebujesz każdego dnia. Z kolei lokalizacja inwestycji oznacza swobodny dostęp do centrum i pozostałych części miasta, usług, a także terenów rekreacyjnych. Ciągle przeglądasz oferty i porównujesz ceny, ale nie wiesz, gdzie zamieszkać? Wybierz mieszkanie w pobliżu spokojnych Naramowic i jednocześnie bądź blisko centrum Poznania.

Mieszkanie w Poznaniu przy skrzyżowaniu Naramowickiej i Serbskiej? Czemu nie!

Mieszkania na sprzedaż przy zbiegu ulic Naramowickiej i Serbskiej w Poznaniu to nowoczesna inwestycja dla studentów, singli, małżeństw i rodzin. Na mieszkańców czekają funkcjonalne wnętrza, opcja wykończenia mieszkania pod klucz i atrakcyjna lokalizacja. Nieruchomości znajdują się w spokojnej okolicy, dobrze skomunikowanej z centrum Poznania. Zapewniają mieszkańcom wygodę podczas dni spędzanych w swoich wymarzonych czterech kątach, ale też podczas codziennych podróży do szkoły czy pracy. A wyjście do kina, restauracji, pubu, na kręgle, czy na zakupy do galerii? Mieszkania przy Naramowickiej/Serbskiej znajdują się blisko wszelkich udogodnień, jakie oferuje centrum Poznania, jednocześnie dbając o komfortowe warunki życia na co dzień.

Dlaczego warto kupić mieszkanie od Monday Development?

Od dawna oglądasz nowe mieszkania w Poznaniu na sprzedaż i żadna z ofert Cię nie zainteresowała? Jeśli zależy Ci na funkcjonalnym układzie pomieszczeń, to nasze rozwiązania Cię nie zawiodą. Jako deweloper uważamy, że wszystkie nowe mieszkania, niezależnie od tego, czy są na sprzedaż na Naramowicach, czy w centrum, powinny być łatwe do zaaranżowania. Tak właśnie planujemy wszystkie inwestycje, dzięki czemu bez obaw możesz skorzystać z naszej oferty. Ceny nieruchomości na Naramowicach w Poznaniu też Cię nie rozczarują – dodatkowo jednak zapewniamy wsparcie w postaci bezpłatnej obsługi procesu kredytowego. Oferujemy:

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami – jesteśmy deweloperem z Poznania, któremu śmiało możesz zadawać pytania zarówno o mieszkania na Naramowicach, jak i w innych częściach miasta. 

Sprawdź też:

Mieszkania dla:

seniorów, młodych par, singli, rodzin, studentów, rodziny

Mieszkania z:

placem zabaw, tarasem, widokiem na Poznań, balkonem, podziemnym parkingiem, ochroną i monitoringiem Poznań, schowkiem lokatorskim i rowerownią, na osiedlu zamkniętym, ogrodem, aneksem kuchennym, kuchnią, parkingiem, blisko zieleni

Mieszkania w różnych lokalizacjach:

Piątkowo, Naramowice, Jeżyce, Dąbrowskiego, Winogrady, mieszkanie blisko centrum, nowe mieszkania w centrum

Mieszkania o zróżnicowanym metrażu:

kompaktowe, duże mieszkania, małe mieszkania, małe mieszkania na sprzedaż, kawalerki, mieszkania jednopokojowemieszkania dwupokojowe, mieszkania trzypokojowe, mieszkania czteropokojowe.

Mieszkania o zróżnicowanej charakterystyce:

mieszkania deweloperskie, komfortowe mieszkania, nowoczesne mieszkania, przestronne mieszkania, funkcjonalne mieszkania, luksusowe mieszkania, stylowe mieszkania

I inne:

mieszkania pod inwestycję, mieszkanie od projektu do wykończenia, mieszkania pod klucz, mieszkania w stanie surowym, mieszkania z rynku pierwotnego, nowe mieszkania na sprzedaż, mieszkania od dewelopera, deweloper Poznań, wiarygodny deweloper Poznań