Logo Monday Development

Mieszkania Poznań Winogrady

Szukasz nowego miejsca do życia, komfortowego, atrakcyjnego, dogodnie zlokalizowanego? Nowe mieszkania na poznańskich Winogradach to nowoczesne lokale położone w dzielnicy, gdzie zieleń doskonale współgra z rozbudowaną infrastrukturą. Funkcjonalny rozkład mieszkań, projekty dopracowane w każdym detalu, atrakcyjnie zagospodarowane części wspólne oraz swobodny dostęp do usług, sprawiają, że mieszkania na Winogradach w Poznaniu zapewniają optymalny komfort codziennego życia. Z kolei bliskość głównych dróg umożliwia wygodny i szybki dostęp z osiedla Nowych Kosmonautów do każdej części miasta:

Mieszkania w Poznaniu, w dzielnicy Winogrady to lokale, dzięki którym odkryjesz zalety życia w mieście.

Dlaczego warto zamieszkać na poznańskich Winogradach?

Mieszkania, jakie oferujemy na sprzedaż w Poznaniu na Winogradach to lokale przystosowane do zróżnicowanych potrzeb mieszkańców. Kawalerki, mieszkania posiadajace od dwóch do czterech pokoi, to przestrzeń idealna dla singli, par, rodzin czy studentów. Wszystkie oferowane przez nas nowe mieszkania w Poznaniu, posiadają balkony, loggie lub ogródki. Architektura budynków osiedla Nowych Kosmonautów współgra z najbliższym otoczeniem, tworząc miejsce atrakcyjne wizualnie, a zarazem funkcjonalne

Nowe mieszkania na Winogradach, jakie oferujemy:

  • posiadają podziemne garaże i komórki lokatorskie, 
  • zostały zaprojektowane z myślą o mieszkańcach aktywnych fizycznie oraz tych najmłodszych - na terenie inwestycji znajdują się stojaki na rowery oraz plac zabaw.

Mieszkania na sprzedaż na poznańskich Winogradach to także mieszkania pod klucz - nowi mieszkańcy mogą zdecydować się na odbiór lokalu wykończonego według indywidualnego projektu.

Nie czekaj, wybierz dla siebie nowe mieszkanie!

Nowe mieszkania na Winogradach przygotowane przez dewelopera z Poznania Monday Development to inwestycja, która zapewni optymalne warunki do życia swoim przyszłym mieszkańcom. Wszystko zaczyna się od projektu, który stanowi odpowiedź na potrzeby klientów, a kończy na dbałości o detale na każdym etapie realizacji.
Chcesz wiedzieć więcej o mieszkaniach oferowanych przez Monday Development na sprzedaż? Skontaktuj się z nami, poznaj szczegóły, ceny nowych mieszkań w Poznaniu i zamieszkaj na Winogradach!

Sprawdź też: