Logo Monday Development

Mieszkania Poznań Winogrady

Nowe miejsce do życia powinno być idealne, prawda? Mieszkania dostępne na sprzedaż na poznańskich Winogradach właśnie takie są – z funkcjonalnymi układami pomieszczeń, położone w dzielnicy, gdzie zieleń doskonale współgra z rozbudowaną infrastrukturą, ale jednocześnie jest blisko do centrum. Tworzymy projekty dopracowane w każdym detalu. W naszych inwestycjach znajdziesz nie tylko idealne mieszkanie, ale również atrakcyjnie zagospodarowane części wspólne oraz swobodny dostęp do usług. To wszystko sprawia, że odnajdziesz na Winogradach w Poznaniu komfort codziennego życia. Sprawdź oferty mieszkań dla singli, młodych par, rodzin oraz seniorów i stwórz na Winogradach prawdziwy, własny azyl. 

Mieszkanie, w którym codziennie odetchniesz z ulgą – bo jesteś w domu

Dzięki Monday Development nie musisz dłużej szukać mieszkania na Winogradach ani w innej części Poznania. Tworzymy nieruchomości, które łatwo zaaranżować – nie wymagają dodatkowych przeróbek. Zawsze dbamy o to, by inwestycje były w atrakcyjnych lokalizacjach – wiemy, jak ważne jest to, by szybko dotrzeć do pracy, do szkoły, ale też do wielu miejsc rozrywki. Oferujemy nie tylko mieszkania na sprzedaż, ale również dostęp do ciekawie zaaranżowanych części wspólnych, dzięki którym powrót do domu będzie przyjemny. Z kolei bliskość głównych dróg umożliwia wygodną i szybką podróż z osiedla Nowych Kosmonautów do każdej innej części miasta. Polecamy: 

Dlaczego warto zamieszkać na poznańskich Winogradach?

Nowe mieszkania na sprzedaż w Poznaniu na Winogradach to lokale przystosowane zarówno do potrzeb osób żyjących w pojedynkę, jak i rodzin z maluchami. Nasze oferty obejmują kawalerki, mieszkania dwupokojowemieszkania trzypokojowe oraz mieszkania czteropokojowe – sprawdź ceny poszczególnych lokali, porównaj oferty i zastanów się nad tym, czy gdziekolwiek może być lepiej? Wszystkie nieruchomości na sprzedaż posiadają balkony, loggie lub ogródki. Architektura budynków osiedla Nowych Kosmonautów współgra z najbliższym otoczeniem, tworząc miejsce atrakcyjne wizualnie, a zarazem funkcjonalne. Wybierając mieszkania na Winogradach, dołączysz do nowoczesnej społeczności, która stawia na komfort, funkcjonalność, mobilność i bezpieczeństwo. 

Nowe mieszkania w Poznaniu, które oferujemy: 

  • posiadają podziemne garaże i komórki lokatorskie, 
  • zaprojektowaliśmy z myślą o mieszkańcach aktywnych fizycznie oraz tych najmłodszych – na terenie inwestycji znajdują się stojaki na rowery oraz plac zabaw.

Mieszkania na sprzedaż na poznańskich Winogradach to także mieszkania pod klucz – nowi mieszkańcy mogą zdecydować się na odbiór lokalu wykończonego według indywidualnego projektu.

Nie czekaj, wybierz dla siebie nowe mieszkanie!

Nowe mieszkania na Winogradach przygotowane przez dewelopera z Poznania Monday Development to inwestycja, która zapewni optymalne warunki do życia swoim przyszłym mieszkańcom. Wszystko zaczyna się od projektu, który stanowi odpowiedź na potrzeby klientów, a kończy na dbałości o detale na każdym etapie realizacji. Chcesz wiedzieć więcej o mieszkaniach oferowanych przez Monday Development na sprzedaż? Skontaktuj się z nami, poznaj szczegóły, ceny nowych mieszkań w Poznaniu i zamieszkaj na Winogradach!

Sprawdź też:

Mieszkania dla:

seniorów, młodych par, singli, rodzin, studentów, rodziny

Mieszkania z:

placem zabaw, tarasem, widokiem na Poznań, balkonem, podziemnym parkingiem, ochroną i monitoringiem Poznań, schowkiem lokatorskim i rowerownią, na osiedlu zamkniętym, ogrodem, aneksem kuchennym, kuchnią, parkingiem, blisko zieleni

Mieszkania w różnych lokalizacjach:

Piątkowo, Naramowice, Jeżyce, Dąbrowskiego, Winogrady, mieszkanie blisko centrum, nowe mieszkania w centrum

Mieszkania o zróżnicowanym metrażu:

kompaktowe, duże mieszkania, małe mieszkania, małe mieszkania na sprzedaż, kawalerki, mieszkania jednopokojowemieszkania dwupokojowe, mieszkania trzypokojowe, mieszkania czteropokojowe.

Mieszkania o zróżnicowanej charakterystyce:

mieszkania deweloperskie, komfortowe mieszkania, nowoczesne mieszkania, przestronne mieszkania, funkcjonalne mieszkania, luksusowe mieszkania, stylowe mieszkania

I inne:

mieszkania pod inwestycję, mieszkanie od projektu do wykończenia, mieszkania pod klucz, mieszkania w stanie surowym, mieszkania z rynku pierwotnego, nowe mieszkania na sprzedaż, mieszkania od dewelopera, deweloper Poznań, wiarygodny deweloper Poznań