Logo Monday Development

Mieszkania Poznań Jeżyce

Chcesz mieszkać blisko centrum, ale jednocześnie z dala od wielkomiejskiego hałasu? Sprawdź mieszkania Poznań Jeżyce! Ta lokalizacja przypadnie do gustu wszystkim szukającym nowoczesnych rozwiązań. Mieszkania na sprzedaż w dzielnicy Jeżyce od dewelopera Monday Development znajdują się blisko tętniących życiem ulic miasta, zapewniając jednak komfort na co dzień. Bogata infrastruktura samego osiedla, a także szeroka oferta gastronomiczna i kulturalna Jeżyc sprawiają, że nowe mieszkania na poznańskich Jeżycach będą dobrą inwestycją zarówno dla studentów, singli, jak i rodzin z dziećmi czy seniorów.

Nowe mieszkania pod klucz na poznańskich Jeżycach

Szukasz nowego mieszkania na sprzedaż, ale przeraża Cię wizja prac wykończeniowych? Oferujemy także mieszkania pod klucz Poznań. To świetna opcja dla wszystkich, którzy marzą o mieszkaniu w nowym budownictwie w Poznaniu, ale nie mają czasu lub ochoty na jego samodzielne wykończenie. Zapewniamy obsługę architekta, kompleksowy projekt, a także usługi wykończeniowe, dzięki czemu możesz wprowadzić się do gotowego mieszkania. Sprawdź ofertę nowoczesnych mieszkań na sprzedaż od dewelopera Monday Development z Poznania!

Mieszkania Jeżyce

Nowe osiedle na Jeżycach uzupełnione jest o komfortowe rozwiązania - mieszkania na sprzedaż posiadają balkon, loggię lub ogródek, a podziemna hala garażowa, boksy rowerowe i inne części wspólne osiedla sprawiają, że te mieszkania na sprzedaż na Jeżycach w Poznaniu świetnie sprawdzą się zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i seniorów czy studentów.

Sprawdź też: