Logo Monday Development

Mieszkania dla seniorów Poznań

Nie musisz dłużej szukać idealnego mieszkania dla seniorów w Poznaniu. W naszej ofercie znajdziesz nieruchomości przystosowane do potrzeb osób starszych – funkcjonalne i w lokalizacji, która zwiększa komfort codziennego życia. Jako deweloper z Poznania tworzymy osiedla przyjazne mieszkańcom bez względu na wiek. Nasze inwestycje znajdują się w lokalizacjach świetnie skomunikowanych z pozostałymi częściami miasta oraz z rozbudowaną infrastrukturą. Dzięki temu życie na naszych osiedlach jest wygodne oraz bezpieczne – szczególnie jeśli wybierzesz mieszkanie na parterze.

Mieszkania dla seniorów Poznań – komfort na pierwszym miejscu

Oferujemy nowe mieszkania dla seniorów Poznań – znajdują się w najlepszych dzielnicach w Poznaniu, dzięki czemu lekarze, apteki i sklepy są niemal pod ręką. Na osiedlach, które projektujemy, zapewniamy m.in.:

  • funkcjonalne mieszkania dla seniorów od dewelopera, co umożliwia swobodne poruszanie się między pomieszczeniami,
  • dostęp do wind w budynku – nie musisz ograniczać swojego wyboru do mieszkania na parterze, 
  • otoczenie sprzyjające spacerom, które pozwala czuć się bezpiecznie i ułatwia regularną aktywność fizyczną,
  • dostęp do najważniejszych usług, placówek medycznych oraz bliskość przystanków komunikacji miejskiej.

Nowoczesne osiedle jest dla seniorów lepszym rozwiązaniem ze względu na udogodnienia, o które trudno w starszym budownictwie. Dla zmotoryzowanych osób starszych ułatwieniem jest też dostęp do podziemnej hali garażowej. Jeśli nie szukasz taniego mieszkania dla seniora, bo priorytetem jest dla Ciebie jego komfort, to nasza oferta odpowie na Twoje potrzeby.

Jakie oferujemy mieszkania dla seniorów w Poznaniu

Nasze osiedla znajdują się w różnych częściach miasta, dzięki czemu możesz kupić mieszkanie dla osoby starszej w najdogodniejszej dla siebie lokalizacji. Do wyboru są następujące nowe mieszkania w Poznaniu:

Każdy z przyszłych mieszkańców będzie mógł skorzystać z rozbudowanej infrastruktury – wielu punktów handlowo-usługowych, instytucji kulturalnych, a także wydarzeń organizowanych z myślą o osobach starszych. Tym sposobem łatwiej będzie seniorom utrzymać relacje towarzyskie, ponieważ odległość między mieszkaniem a np. kinem czy biblioteką są stosunkowo niewielkie. Chcesz poznać szczegółową ofertę? Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci nasze inwestycje. 

Sprawdź też: