Logo Monday Development

Mieszkania ze schowkiem lokatorskim i rowerownią Poznań

Szukasz mieszkania ze schowkiem lokatorskim i rowerownią w Poznaniu? Twoim sprzętom przydałoby się osobne pomieszczenie? Monday Development wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, proponując schowki na rowery zamykane na klucz. Dzięki temu przedmioty nie trafią w niepowołane ręce. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą – znajdziesz w niej mieszkania ze schowkiem lokatorskim i z rowerownią w bardzo atrakcyjnych lokalizacjach w Poznaniu.

Postaw na mieszkanie ze schowkiem lokatorskim i rowerownią

Jako deweloper z Poznania proponujemy nowe mieszkania pod klucz oraz w stanie deweloperskim, gdyż wiemy, że każdy klient ma inne oczekiwania co do kupna mieszkania. Oferujemy zarówno małe mieszkania jednopokojowe, jak i duże, przestronne lokale z kilkoma pokojami – wszystko dostosowane do Twoich potrzeb. 

Nowe mieszkania w Poznaniu to dobra inwestycja na przyszłość. Kupując nieruchomość od Monday Development, dostajesz zrealizowany z dużą dbałością o estetykę i oddany terminowo lokal. Mieszkania deweloperskie możesz wykończyć według własnego uznania, natomiast te pod klucz aranżujemy i wykańczamy zgodnie z Twoimi upodobaniami, abyś mógł szybciej cieszyć się swoim wnętrzem. 

Mieszkania ze schowkiem lokatorskim i z rowerownią to więcej przestrzeni do przechowywania. Wygoda, komfort i poczucie bezpieczeństwa – ważne dla Ciebie przedmioty są tu bezpieczne. Schowek to nowoczesna wersja piwnicy, natomiast rowerownia to ukłon w stronę osób, które poruszają się po Poznaniu jednośladem.

Sprawdź też:

Mieszkania dla:

seniorów, młodych par, singli, rodzin, studentów, rodziny

Mieszkania z:

placem zabaw, tarasem, widokiem na Poznań, balkonem, podziemnym parkingiem, ochroną i monitoringiem Poznań, schowkiem lokatorskim i rowerownią, na osiedlu zamkniętym, ogrodem, aneksem kuchennym, kuchnią, parkingiem, blisko zieleni

Mieszkania w różnych lokalizacjach:

Piątkowo, Naramowice, Jeżyce, Dąbrowskiego, Winogrady, mieszkanie blisko centrum, nowe mieszkania w centrum

Mieszkania o zróżnicowanym metrażu:

kompaktowe, duże mieszkania, małe mieszkania, małe mieszkania na sprzedaż, kawalerki, mieszkania jednopokojowemieszkania dwupokojowe, mieszkania trzypokojowe, mieszkania czteropokojowe.

Mieszkania o zróżnicowanej charakterystyce:

mieszkania deweloperskie, komfortowe mieszkania, nowoczesne mieszkania, przestronne mieszkania, funkcjonalne mieszkania, luksusowe mieszkania, stylowe mieszkania

I inne:

mieszkania pod inwestycję, mieszkanie od projektu do wykończenia, mieszkania pod klucz, mieszkania w stanie surowym, mieszkania z rynku pierwotnego, nowe mieszkania na sprzedaż, mieszkania od dewelopera, deweloper Poznań, wiarygodny deweloper Poznań