Logo Monday Development

Mieszkania Poznań Piątkowo

Czujesz już zmęczenie na myśl o szukaniu idealnego mieszkania dostępnego na sprzedaż? Poznańskie Piątkowo to doskonała lokalizacja, jeśli nie chcesz mieszkać zbyt daleko od centrum, ale cenisz spokój w najbliższym otoczeniu. Oferujemy kawalerki oraz mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe zlokalizowane na Winogradach – dzielnicy, z której samochodem lub tramwajem dotrzesz do centrum Poznania w kilkanaście minut. Dzięki Monday Development zapomnisz o męczącym przeglądaniu ogłoszeń, które zapewnia rynek pierwotny. Krok po kroku przeprowadzimy Cię przez proces sprzedaży, dzięki czemu skupisz się na przyjemnych aspektach kupowania mieszkania w Poznaniu.

Nowe mieszkania Poznań Piątkowo

Odkryj udogodnienia, jakie zapewniają nowe mieszkania na Piątkowie oferowane przez nas na sprzedaż. Mieszkania znajdują się w jednej ze spokojniejszych dzielnic Poznania, jednak znacznie bliżej centrum niż Naramowice. Stworzyliśmy je z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców takich jak Ty – szukających komfortu, bezpieczeństwa i życia na własnych warunkach! 

Oferujemy funkcjonalne wnętrza, możliwość wykończenia mieszkania pod klucz, a dzięki lokalizacji także swobodny dostęp do różnych usług i udogodnień, jakie proponuje centrum miasta. Będzie Ci też znacznie bliżej do pozostałych części Poznania i znajdujących się w nim terenów rekreacyjnych. Nowe mieszkania w Poznaniu są połączeniem dwóch różnych potrzeb. Dzięki nam znajdziesz upragniony spokój, ale kiedy zapragniesz poczuć rytm miasta, będziesz to mieć na wyciągnięcie ręki. Kupno mieszkania w zacisznej okolicy Poznania pozwoli Ci w pełni korzystać z uroków centrum – szybko dotrzesz do pracy lub na uczelnię, bez problemu pójdziesz do kina, pubu, restauracji, ale też galerii handlowej na Piątkowie. 

Mieszkania na sprzedaż Poznań Piątkowo

Dlaczego warto przeglądać mieszkania na sprzedaż bez pośredników? Doskonale rozumiemy, że chcesz mieć pewność, że nowe mieszkania, które oglądasz w Poznaniu, w tym mieszkania na Piątkowie, nie będą sprawiać Ci problemów w przyszłości. Monday Development oferuje nieruchomości z rynku pierwotnego – bez pośredników i ze wsparciem w zakresie finansowania kredytowego, jeśli tylko tego potrzebujesz. Proponujemy atrakcyjne układy mieszkań, dzięki czemu nie będziesz się zastanawiać, w jaki sposób zaaranżować przestrzeń, żeby choć trochę była funkcjonalna. Mieszkania Poznań Piątkowo przygotowane zostały tak, aby funkcjonalność była standardem. Oferujemy:

W przypadku wątpliwości, które nowe mieszkanie dostępne na sprzedaż będzie najlepsze dla Ciebie, skontaktuj się z nami. Jako deweloper z Poznania mamy duże doświadczenie i potrafimy doradzić zarówno wybór odpowiedniej lokalizacji (mieszkanie na Piątkowie czy bliżej centrum?), jak i metrażu nieruchomości. Czekamy na Twoją wiadomość!

 

Sprawdź też: