Logo Monday Development

Mieszkania jednopokojowe Poznań

Wieść niesie, że najlepsze mieszkania jednopokojowe w mieście oferuje Monday Development. Jesteś singlem, seniorem lub wiedziesz życie w pojedynkę i poszukujesz niewielkiego, lecz stylowego, a jednocześnie oryginalnego lokum? Tworzymy mieszkania jednopokojowe w najatrakcyjniejszych dzielnicach Poznania z myślą o komforcie i bezpieczeństwie przyszłych lokatorów.

Mieszkanie jednopokojowe w najlepszych dzielnicach w Poznaniu

Jako ceniony deweloper w Poznaniu tworzymy inwestycje z myślą o wygodzie mieszkańców każdego dnia. Codzienne życie nie skupia się tylko na czterech ścianach, dlatego idziemy o krok dalej, proponując naszym klientom miejsca z charakterem. Stawiamy na  wspólne sąsiedzkie przestrzenie, takie jak deptak czy dziedziniec, gdzie odpoczniesz i poznasz nowych ludzi.

Jeżeli poszukujesz kulinarnych wrażeń, to w pobliżu mieszkania jednopokojowego bez problemu znajdziesz najlepsze restauracje oraz kawiarnie, w których skosztujesz aromatycznych potraw. Interesują Cię wydarzenia kulturalne? Kino Rialto, Teatr Nowy – cyklicznie będą przed Tobą odkrywać najnowsze premiery. A może uwielbiasz zieleń oraz aktywne spędzanie czasu wolnego? Park Sołacki i Park Wodziczki odwiedzisz rowerem lub pieszo.

Co zyskasz, wybierając mieszkanie jednopokojowe?

Nowe mieszkania w Poznaniu z jednym pokojem gwarantują Ci komfort i przestrzeń. W swoim nowym mieszkaniu wypijesz poranną kawę na balkonie; zaczerpniesz świeżego powietrza podczas przechadzki po wspólnym deptaku, czy pójdziesz na spacer po ciekawej okolicy z tradycjami. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą usługą wykańczania wnętrz – proponujemy mieszkania pod klucz zaaranżowane zgodnie z Twoimi gustem i potrzebami.

Sprawdź też:

Mieszkania dla:

seniorów, młodych par, singli, rodzin, studentów, rodziny

Mieszkania z:

placem zabaw, tarasem, widokiem na Poznań, balkonem, podziemnym parkingiem, ochroną i monitoringiem Poznań, schowkiem lokatorskim i rowerownią, na osiedlu zamkniętym, ogrodem, aneksem kuchennym, kuchnią, parkingiem, blisko zieleni

Mieszkania w różnych lokalizacjach:

Piątkowo, Naramowice, Jeżyce, Dąbrowskiego, Winogrady, mieszkanie blisko centrum, nowe mieszkania w centrum

Mieszkania o zróżnicowanym metrażu:

kompaktowe, duże mieszkania, małe mieszkania, małe mieszkania na sprzedaż, kawalerki, mieszkania jednopokojowemieszkania dwupokojowe, mieszkania trzypokojowe, mieszkania czteropokojowe.

Mieszkania o zróżnicowanej charakterystyce:

mieszkania deweloperskie, komfortowe mieszkania, nowoczesne mieszkania, przestronne mieszkania, funkcjonalne mieszkania, luksusowe mieszkania, stylowe mieszkania

I inne:

mieszkania pod inwestycję, mieszkanie od projektu do wykończenia, mieszkania pod klucz, mieszkania w stanie surowym, mieszkania z rynku pierwotnego, nowe mieszkania na sprzedaż, mieszkania od dewelopera, deweloper Poznań, wiarygodny deweloper Poznań