Logo Monday Development

Mieszkania w stanie surowym Poznań

Chcesz samodzielnie, od podstaw urządzić swoje nowe M, ale mieszkanie w stanie surowym to zbyt czaso- i pracochłonna opcja? Optymalne rozwiązanie stanowią nowe mieszkania w Poznaniu w stanie deweloperskim. Właśnie takie lokale czekają w inwestycjach Monday Development. Wszystkie mieszkania na sprzedaż przygotowane zostały w taki sposób, aby od razu można było rozpoczynać w nich prace wykończeniowe. W przeciwieństwie do czasu oraz nakładu pracy, jakiego wymaga każde mieszkanie w stanie surowym dostępne w poznańskich inwestycjach, mieszkanie deweloperskie to rozwiązanie, dzięki któremu urządzisz się szybciej, a tym samym szybciej zamieszkasz w swoim wymarzonym miejscu.

Mieszkanie w stanie surowym Poznań - co to właściwie oznacza?

Decydując się na mieszkanie w stanie surowym, wybierasz lokal, w którym nie zostały wykonane posadzki, nie rozprowadzono instalacji wodno-kanalizacyjnej czy elektrycznej, a ściany i sufity nie zostały otynkowane. Z kolei stan deweloperski mieszkania oznacza, że zapewnia ono dostęp do mediów, ściany i podłogi są gotowe do wykończenia, zamontowane zostały okna i drzwi wejściowe. Często w mieszkaniach deweloperskich są także grzejniki, parapety czy gniazdka elektryczne.

Mieszkania Poznań stan deweloperski

Mieszkania, jakie oferuje doświadczony deweloper z Poznania, stanowią odpowiedź na zróżnicowane potrzeby użytkowników. Dzięki temu znajdziesz wśród nich to idealne. Możesz wybierać spośród mieszkań:

  • dwu-, trzy-, cztero- i pięciopokojowych oraz kawalerek,
  • ze zróżnicowanym rozkładem pomieszczeń,
  • z balkonem, loggią lub tarasem,
  • z kuchnią lub aneksem kuchennym,
  • z dostępem do podziemnej hali garażowej czy parkingu tuż przy bloku,
  • zapewniających swobodny dostęp do terenów zieleni, a także obiektów usługowych oraz handlowych,
  • zlokalizowanych w atrakcyjnych dzielnicach Poznania.

Nie możesz się doczekać, aż urządzisz swoje nowe mieszkanie? Skontaktuj się z nami, postaw na mieszkanie w stanie deweloperskim i zamieszkaj po swojemu, bez zbędnego przedłużania prac wykończeniowych! 

Sprawdź też: