Logo Monday Development

Mieszkania w stanie surowym

Chcesz samodzielnie, od podstaw urządzić swoje nowe M, ale mieszkanie w stanie surowym to zbyt czaso- i pracochłonna opcja? Optymalne rozwiązanie stanowią nowe mieszkania w Poznaniu w stanie deweloperskim. Właśnie takie lokale czekają w inwestycjach Monday Development. Wszystkie mieszkania na sprzedaż przygotowane zostały w taki sposób, aby od razu można było rozpoczynać w nich prace wykończeniowe. W przeciwieństwie do czasu oraz nakładu pracy, jakiego wymaga każde mieszkanie w stanie surowym dostępne w poznańskich inwestycjach, mieszkanie deweloperskie to rozwiązanie, dzięki któremu urządzisz się szybciej, a tym samym szybciej zamieszkasz w swoim wymarzonym miejscu.

Mieszkanie w stanie surowym - co to właściwie oznacza?

Decydując się na mieszkanie w stanie surowym, wybierasz lokal, w którym nie zostały wykonane posadzki, nie rozprowadzono instalacji wodno-kanalizacyjnej czy elektrycznej, a ściany i sufity nie zostały otynkowane. Z kolei stan deweloperski mieszkania oznacza, że zapewnia ono dostęp do mediów, ściany i podłogi są gotowe do wykończenia, zamontowane zostały okna i drzwi wejściowe. Często w mieszkaniach deweloperskich są także grzejniki, parapety czy gniazdka elektryczne.

Twoje nowe mieszkanie w Poznaniu

Mieszkania, jakie oferuje doświadczony deweloper z Poznania, stanowią odpowiedź na zróżnicowane potrzeby użytkowników. Dzięki temu znajdziesz wśród nich to idealne. Możesz wybierać spośród mieszkań:

  • dwu-, trzy-, cztero- i pięciopokojowych oraz kawalerek,
  • ze zróżnicowanym rozkładem pomieszczeń,
  • z balkonem, loggią lub tarasem,
  • z kuchnią lub aneksem kuchennym,
  • z dostępem do podziemnej hali garażowej czy parkingu tuż przy bloku,
  • zapewniających swobodny dostęp do terenów zieleni, a także obiektów usługowych oraz handlowych,
  • zlokalizowanych w atrakcyjnych dzielnicach Poznania.

Nie możesz się doczekać, aż urządzisz swoje nowe mieszkanie? Skontaktuj się z nami, postaw na mieszkanie w stanie deweloperskim i zamieszkaj po swojemu, bez zbędnego przedłużania prac wykończeniowych!

Sprawdź też:

Mieszkania dla:

seniorów, młodych par, singli, rodzin, studentów, rodziny

Mieszkania z:

placem zabaw, tarasem, widokiem na Poznań, balkonem, podziemnym parkingiem, ochroną i monitoringiem Poznań, schowkiem lokatorskim i rowerownią, na osiedlu zamkniętym, ogrodem, aneksem kuchennym, kuchnią, parkingiem, blisko zieleni

Mieszkania w różnych lokalizacjach:

Piątkowo, Naramowice, Jeżyce, Dąbrowskiego, Winogrady, mieszkanie blisko centrum, nowe mieszkania w centrum

Mieszkania o zróżnicowanym metrażu:

kompaktowe, duże mieszkania, małe mieszkania, małe mieszkania na sprzedaż, kawalerki, mieszkania jednopokojowemieszkania dwupokojowe, mieszkania trzypokojowe, mieszkania czteropokojowe.

Mieszkania o zróżnicowanej charakterystyce:

mieszkania deweloperskie, komfortowe mieszkania, nowoczesne mieszkania, przestronne mieszkania, funkcjonalne mieszkania, luksusowe mieszkania, stylowe mieszkania

I inne:

mieszkania pod inwestycję, mieszkanie od projektu do wykończenia, mieszkania pod klucz, mieszkania w stanie surowym, mieszkania z rynku pierwotnego, nowe mieszkania na sprzedaż, mieszkania od dewelopera, deweloper Poznań, wiarygodny deweloper Poznań