Logo Monday Development

Mieszkania dla rodziny

Zapewnij swoim bliskim komfort i bezpieczeństwo codziennego życia - wybierz mieszkanie dla rodziny na nowoczesnym osiedlu, wzniesionym przez doświadczonego dewelopera z Poznania Monday Development. W inwestycjach czekają na Ciebie mieszkania funkcjonalne, zaprojektowane w oparciu o najnowsze rozwiązania architektoniczne, zapewniające mieszkańcom szereg udogodnień. Lokalizacja w atrakcyjnych dzielnicach, dogodnie skomunikowanych z centrum miasta oraz dbałość o dostępność usług w obrębie osiedla to dodatkowe atuty, sprawiające, że Twoje nowe mieszkanie dla rodziny to kompleksowe, optymalne rozwiązanie, pozwalające żyć w Poznaniu wygodnie, w Waszym tempie.

Mieszkanie dla Twojej rodziny od Monday Development

Poznaj mieszkania deweloperskie zaprojektowane z myślą o swobodzie funkcjonowania każdej rodziny. Monday Development oferuje mieszkania na sprzedaż zróżnicowane pod kątem metrażu, rozkładu pomieszczeń czy liczby pokoi, znajdujące się w dogodnych lokalizacjach. Spośród wielu propozycji znajdziesz idealne mieszkanie dla swojej rodziny - przystosowane do Waszych indywidualnych potrzeb.

Jakiego mieszkania dla swojej rodziny szukasz?

Nowe mieszkania w Poznaniu w inwestycjach Monday Development stanowią główny element kompleksowego projektu osiedla. Kompleksy mieszkaniowe, tuż obok komfortowych mieszkań dla rodziny, zapewniają swobodny dostęp do zieleni, umożliwiając rekreację w przyjemnych warunkach, a także bezpośredni dostęp do obiektów handlowo-usługowych, jak również zapewniają szereg innych udogodnień.

Nowe mieszkania na sprzedaż to przede wszystkim:

  • przestronne lokale dwu-, trzy-, cztero- i pięciopokojowe,
  • mieszkania deweloperskie z opcją wykończenia w standardzie pod klucz,
  • mieszkania z balkonem, loggią lub tarasem,
  • mieszkania z kuchnią lub aneksem kuchennym,
  • dostęp do prywatnych miejsc parkingowych.

Skontaktuj się z nami, dowiedz się więcej, wybierz wymarzone mieszkanie dla rodziny z rynku pierwotnego i odkryj nowy wymiar życia w Poznaniu.

Sprawdź też:

Mieszkania dla:

seniorów, młodych par, singli, rodzin, studentów, rodziny

Mieszkania z:

placem zabaw, tarasem, widokiem na Poznań, balkonem, podziemnym parkingiem, ochroną i monitoringiem Poznań, schowkiem lokatorskim i rowerownią, na osiedlu zamkniętym, ogrodem, aneksem kuchennym, kuchnią, parkingiem, blisko zieleni

Mieszkania w różnych lokalizacjach:

Piątkowo, Naramowice, Jeżyce, Dąbrowskiego, Winogrady, mieszkanie blisko centrum, nowe mieszkania w centrum

Mieszkania o zróżnicowanym metrażu:

kompaktowe, duże mieszkania, małe mieszkania, małe mieszkania na sprzedaż, kawalerki, mieszkania jednopokojowemieszkania dwupokojowe, mieszkania trzypokojowe, mieszkania czteropokojowe.

Mieszkania o zróżnicowanej charakterystyce:

mieszkania deweloperskie, komfortowe mieszkania, nowoczesne mieszkania, przestronne mieszkania, funkcjonalne mieszkania, luksusowe mieszkania, stylowe mieszkania

I inne:

mieszkania pod inwestycję, mieszkanie od projektu do wykończenia, mieszkania pod klucz, mieszkania w stanie surowym, mieszkania z rynku pierwotnego, nowe mieszkania na sprzedaż, mieszkania od dewelopera, deweloper Poznań, wiarygodny deweloper Poznań