Logo Monday Development

Deweloper w Poznaniu

Szukasz nowego mieszkania na sprzedaż? Monday Development to ceniony i doświadczony deweloper w Poznaniu. Od ponad 15 lat tworzy inwestycje na terenie miasta. Są to nie tylko mieszkania, ale i biurowce. Monday Development buduje nowe osiedla, lokale handlowe oraz lokale użytkowe. Możesz kupić je w stanie deweloperskim lub z opcją wykończenia "pod klucz". Stolica Wielkopolski to wiele urokliwych miejsc, nadających się do zamieszkania lub prowadzenia działalności gospodarczej. To właśnie w odpowiedzi na zapotrzebowania klientów, Monday Development wybiera najatrakcyjniejsze lokalizacje na teren swoich inwestycji

Nowe i nowoczesne inwestycje w Poznaniu 

Monday Development to deweloper, który oferuje na sprzedaż w Poznaniu: kawalerki, wygodne mieszkania dwupokojowe, trzypokojowe i czteropokojowe, mieszkania z aneksem kuchennym lub osobną kuchnią. Tak jak wszystkie lokale komercyjne, mieszkania pochodzą wyłącznie z rynku pierwotnego i znajdują się w nowym budownictwie. Co wyróżnia te inwestycje? Najważniejsze aspekty to: 

  • nowoczesna architektura,
  • komfort użytkowania, 
  • zachowanie bezpieczeństwa, 
  • dogodna lokalizacja. 

Mieszkania w Poznaniu oferowane są w najciekawszych lokalizacjach miasta. Wśród zrealizowanych inwestycji znajdują się między innymi: Osiedle Czarnieckiego na Wildzie, lokale biurowe przy ul. Piątkowskiej lub Bóżniczej (centrum Poznania), mieszkania i apartamenty w inwestycji Zielony Sołacz na Sołaczu, zespół budynków mieszkalnych u zbiegu ulic Palacza i Heweliusza na Grunwaldzie, a także stylowa Kamienica Wildecka. 

Obecnie prowadzona jest sprzedaż mieszkań w projektach: Osiedle Nowych Kosmonautów na Winogradach oraz Fama Jeżyce powstające na terenach po dawnej fabryce Wiepofama. 

Rynek pierwotny

W ofercie Monday Development znajdziesz też nowe mieszkania w Poznaniu wykończone "pod klucz". Takie rozwiązania oszczędzają stres związany z planowaniem i nadzorowaniem remontu czy wyborem fachowców. Decydując się na nowe mieszkania wykończone pod klucz, wybierasz możliwość szybkiego wprowadzenia się po odbiorze lokalu od dewelopera. W cenę pakietu wliczone są wszystkie potrzebne materiały, spotkania z projektantem i prace zespołu remontowego kontrolowane przez specjalistę. 

Atrakcyjne ceny nieruchomości

Ekspert współpracujący z firmą Monday Development pomoże w dopasowaniu najwygodniejszej formy zakupu mieszkania w Poznaniu. Oferowane są korzystne warunki finansowe i przeprowadzenie klienta przez wszystkie etapy, w tym między innymi: zebranie potrzebnych dokumentów, złożenie wniosku kredytowego i proces w banku, weryfikacja zapisów w umowie kredytowej i wskazówki przy uruchamianiu transz. 

Sprawdź też:

Mieszkania dla:

seniorów, młodych par, singli, rodzin, studentów, rodziny

Mieszkania z:

placem zabaw, tarasem, widokiem na Poznań, balkonem, podziemnym parkingiem, ochroną i monitoringiem Poznań, schowkiem lokatorskim i rowerownią, na osiedlu zamkniętym, ogrodem, aneksem kuchennym, kuchnią, parkingiem, blisko zieleni

Mieszkania w różnych lokalizacjach:

Piątkowo, Naramowice, Jeżyce, Dąbrowskiego, Winogrady, mieszkanie blisko centrum, nowe mieszkania w centrum

Mieszkania o zróżnicowanym metrażu:

kompaktowe, duże mieszkania, małe mieszkania, małe mieszkania na sprzedaż, kawalerki, mieszkania jednopokojowemieszkania dwupokojowe, mieszkania trzypokojowe, mieszkania czteropokojowe.

Mieszkania o zróżnicowanej charakterystyce:

mieszkania deweloperskie, komfortowe mieszkania, nowoczesne mieszkania, przestronne mieszkania, funkcjonalne mieszkania, luksusowe mieszkania, stylowe mieszkania

I inne:

mieszkania pod inwestycję, mieszkanie od projektu do wykończenia, mieszkania pod klucz, mieszkania w stanie surowym, mieszkania z rynku pierwotnego, nowe mieszkania na sprzedaż, mieszkania od dewelopera, deweloper Poznań, wiarygodny deweloper Poznań